Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vegán lányok ti összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegán lányok ti összejönnétek nem vegán fiúval?

Figyelt kérdés
17f

2020. nov. 15. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ismerek egy fiatal párt, akik ebben a helyzetben vannak, diplomások, 4 év ismeretség után - idén házasodtak.
2020. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Én nem vagyok se vegán, se lány, de azt tudnod kell, hogy aki a táplálkozás tükrében dönti el ki legyen élete ,,párája", az a kapcsolat annyit is fog érni. Az én barátnőm cukros, de meg se fordult a fejében, hogy rámerőltesse a táplálkozási szokásait. Ő úgy eszik, ahogy előírták neki, én meg örülök, hogy bármit ehetek. Hidd el nem 2 filléres mulatság egy ilyen táplálkozási irányzat sem.

2020. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
91%
Szia. Én vegán vagyok a párom nem. Nem ezen múlik:)
2020. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan csak vegetáriánus vagyok, de az exem nem volt az, nagy húsimádó volt. Nem zavart a dolog, és volt hogy néha készített nekem vega kaját és azt ettük közösen, ez szerintem nagyon figyelmes volt tőle. :)

Szerintem amúgy minden embernél más, hogy mennyire zavarja vagy mennyire nem zavarja, hogy a párja eszik-e állati eredetűt, vagy sem.

Engem egyedül az zavart, amikor érezni lehetett a húsízt a barátom száján 😅 de ez könnyen orvosolható probléma volt

2020. nov. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én évek óta vegán vagyok, több barátom is volt azóta, hogy elkezdtem ezt az életmódot, mindegyikük evett húst. Engem ez nem zavart, legalábbis nem olyan szinten, hogy emiatt ne jöttem volna össze velük. A mindennapos "problémás" helyzeteket egészen könnyen megoldottuk, ha étterembe mentünk, olyan helyeket kerestünk, ahol mindketten tudtunk magunknak valamit választani (a legtöbb helyen egy adag sültkrumplit lehet kérni, ha mást nem, ami nem ideális persze, de kibírható) ha egymásnál voltunk, akkor általában külön csináltak húst a vegán kajához, amit főztünk, ha éppen akartak.

Ideológiai szempontból persze lehet mondani, hogy az az "álom" ha egy pár mindkét tagja vegán (vagy bármilyen megegyező étrendet követ), és akkor nincsen ebből soha összeszólakozás, vagy akár csak poénkodás, és mégiscsak jelent valamit, hogy ilyen szempontból is hasonlít a világnézetetek. Viszont önmagában erre egy kapcsolatot nem lehet felépíteni, az is biztos. A szerelem, meg hogy jól tudtok együtt párként funkcionálni, valószínűleg nem itt fog eldőlni.

2020. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze
2020. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze, de csak akkor ha őt sem zavarja hogy növényi étrenden vagyok.
2020. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!