Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy beszélek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy beszélek valakivel, minden jól halad, aztán eltűnik. Utána hónapok múlva újra keres? (17L)

Figyelt kérdés

Instán elkezdtünk beszélgetni, úgy éreztem minden tök jól alakul, aztán láttamozott. Egyszer még megkerestem, de megint láttamozva lettem. Utána én sem kerestem őt. Ma pedig újra rám írt, olyan mintha mi sem történt volna, megint jól elbeszélgetünk. Miért volt vajon eltűnve vagy mi ütött belé hogy több hónap kihagyás után megkeresett?

Azt még hozzáteszem, hogy érthetőbb legyen, hogy nem találkoztunk még, és ő most érettségizett idén (én jövőre fogok)



2022. jún. 1. 18:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Velem is csinálták ezt a lanyok. Megerdemlitek!
2022. jún. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha nem kért bocsánatot az eltünésért valójában nem volt rendes elmondható oka, nem az érettségi miatt nem írt hanem mert mással alakult valami stb.

Legalábbis én ezt figyeltem meg

2022. jún. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!