Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet incel az öcsémből vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet incel az öcsémből vagy nem?

Figyelt kérdés

Öcsém 18 éves, és még soha nem is csókolózott. Mesélte többször is, hogy a nők az iskolájában nagyon külsőségesek és anyagiasak. Mindig mondja, hogy nem érdeklik őt a nők. Viszont 184 centis, kék szemű, széles állkapcsú, vékony alkatú, laza, izgalmas, igényes csávó.

Lehet baj vele vagy nem szerintetek?



2022. jún. 7. 21:59
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%
Lehet incel, de szerintem nem az, vagyis ennyiből nehéz eldönteni. Akkor mondanám biztosra, ha a csajokat okolná azért, hogy nincs senkije.
2022. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Nem számít nekem, hogy kit okol, csak azt szeretném, hogy be tudjon majd csajozni. Én a bátyja vagyok, 15 évesen szexeltem először, és aggaszt, hogy 18 évesen még nem is csókolózott.
2022. jún. 7. 22:09
 3/44 anonim ***** válasza:
20%
Nyugi nem incel, csak búza
2022. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
71%

" 15 évesen szexeltem először,"


én ezzel nem dicsekedbék. ásd el magad.

2022. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
84%
"15 évesen szexeltem először" - Ha te ennyire érett vagy, akkor biztosan meg tudod ezt beszélni vele, vagy tudsz neki tippeket adni.
2022. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

14-18 éves kor között szokott lenni az első szex.

Biztos, hogy nem búza.

2022. jún. 7. 22:18
 7/44 anonim ***** válasza:
89%
#6 "14-18 éves kor között szokott lenni az első szex." - Nem mindenkinél, lehet ő még nem érett meg erre fejben.
2022. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
95%
Még fiatal, nincs önbizalma. Általában, akik tartják a távolságot a nőktől, azok pont azért teszik, mert félnek a visszautasítástól. Majd idővel felbátorodik.
2022. jún. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
94%
Még csak 18 éves. Az, hogy te túl korán kezdted nem azt jelenti, hogy ő el lenne késve. Egyébként meg nem tudhatod, hogy mi az oka. Ő is fog találni valakit, te ne aggódj ezen. Ez az incel dolog meg nevetséges.
2022. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
94%

Ha az elmondásod szerint tényleg olyanok ott a lányok, akkor egyáltalán nem vele van a baj.

Szerintem vár a megfelelő lányra, aki nem csak testileg, de érzelmileg is elég érett hozzá. Ez tökre normális. :)


22/L

2022. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!