Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt incel tinik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt incel tinik?

Figyelt kérdés
Ha igen és te is az vagy akkor hogy alakult ki? Trauma? Apa figura hiánya? Egyéb? Vagy tényleg a kinézet?

2020. júl. 30. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Kommentelnem kell, hogy visszataláljak ehhez az elbaszott poszthoz.
2020. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 Csak egy technikai tipp. Ha rányomsz a bal felső oldalon a "◻️Kérdés figyelése" gombra, akkor elmentése magadnak a kérdést.
2020. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Mégis mi az az incel tini? Világosítsatok fel kérlek.
2020. júl. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Jelen. Nem tudom az okát.
2020. júl. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zol56 ***** válasza:
74%

Mostanság nagy divat lett a hangzatos elnevezésű betegségek, fóbiák, depresszió fajták felismerése sajat magunkon. Főleg a tinik körében. Minél hangzatosabb a név annal jobban incel vagy bármi más vagyok. Régen is voltak ilyemek csak nem nevezték el hanem feldolgozták a fiatalok és túlléptek rajta. Ma nem lehet, mert akkor nem tudná mindenki hogy "incel" vagyok.

Ne haragudj kedves kérdező, nem ismerlek és ez nem ellened szól.

De ez van...

2020. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kisördög1 ***** válasza:
Szóval akkor mi is az az "incel tini"?
2020. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!