Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen az ázsiai lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen az ázsiai lányok profiljai akik közeli km re vannak jelölve mégis kínából jönnek majd vagy ilyesmi és csak angolul lehet velük kommunikálni valótlan kamu profilok esetleg botok vagy igaziak ?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamuprofilok, pénzlehúzásra mennek rá. Még egy fontos jellemzőjük van: mindenáron azonnal WhatsApp-ra akarnak terelni.
2022. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
67%

Simán lehet, hogy igaziak. nem lehet tudni.

Nagy franc ez a tinder. Nekem most azt csinálja, hogy áttesz BP-re és látom, hogy a lájkok percek alatt nagyon magasak lesznek (mindenki 1-2 km-re). De akikkel beszélek és közel vannak átkerülnek 179 km-el arrébb xdd De a hely beállításon nem változtattam :/ (amúgy goldom van, azért látom)

2022. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja ja a wath up is felvetődött.

Biztam benne hogy legalább a badoo és a tinder nem botokkal meg kamu profilokkal van tele...

Aután van egy Orosz lány is aki a szívküldin talált rám valahogy mindig hosszan ír és képeket küld nekem nagyon kedves de fordítóval ír tartok tőle hogy ez is bot vagy valami pénzre kimenő okosság. Pedig azt írta lesz vakációkaja és eljön hozzám meg irodista karrierista és nem áll rosszul anyagilag.

De nem áll össze az egész sztori.

Oroszországban nézegetik a magyar szívküldit?

Ráadásul a szívküldin amikor írt regisztrálatlanként még budapesti cím volt írva..

Fura..

Mondjuk a tinderen legalább vannak igazi lányok is és nagy szamok tötvény alapján némleyikkel el lehet kezdeni csetelni.

Az a baj h kimegyek hollandba mát magyar lányokat a helymeghatározó miatt nem dob be hollandokkal meg nem sokra megyek... Magyart akarok ..

2022. jún. 12. 22:51
 4/5 anonim válasza:

Van olyan, aki a saját hazájából szeretne eljönni. Ha még ráadásul találnak egy másik helyen párt, az dupla segítség.


De nyilván lehet kamu is.

2022. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos pénzküldéses kamuk akár az orosz lányok a szerelmes levelekkel online..
2022. jún. 25. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!