Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai fiatalok ti, hogy ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai fiatalok ti, hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Vége lett a kapcsolatomnak már egy jó ideje. Kezdek egy társra vágyni újra. De alig vannak barátaim stb. Hol ismerkedhetek meg? Ez az utcán leszólítos duma ez most nem játszik. Egyedül eléggé gáznak érezném ezt csinálni.

2022. jún. 13. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért említed az utcán leszólítósdit, amikor egy mai tininek az teljesen idegen. Nincs hozzá elegendő bátorságuk, sem stílusuk.


Barati körökben, illetve az interneten ismerkedik a te korosztályod.

2022. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem annyira tudtam. Én régebben alkalmaztam ezt a módszert.
2022. jún. 13. 19:37
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

Ha régebben valóban alkalmaztad volna, és sikeresen, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést. Mert akkor kimennél, és felszednél egy csinos lányt valahol.


De a válaszom ugyanaz: internet és baráti kör.

2022. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Ahol összejön, a lényeg hogy nem kell erőltetni, majd jön magától, csak tenni kell érte. Egyébként interneten kínlódás és időpocsékolás ismerkedni. Rengeteg rosszindulatú ember van akiket csak a saját sztárolásuk, jólétük, kényelmük érdekel.
2022. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Én sehol
2022. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
*sehogy
2022. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ mire korlátozódik az ember. Én pl. a Tescoban sorban állva is tudok, más meg csak a belterjesen baráti körön belül.
2022. jún. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Alkoholtól könnyebben megered az ember nyelve. Kocsmákban meglepően könnyű ismerkedni. Persze, ott, ahol van rá lehetőség, csocsó körül, vagy hasonló közösségi térben, nem egy boxba bevetődve :DD talán jobban megmarad egy onnan indult ismertség, mint egy fesztiválról, ahova évente elmész pár napra, míg szórakozni (akár hetente) hétvégeken. Legalábbis mi így szoktuk csinálni. :)

Vannak külföldi kiutaztatások egyesületeken keresztül, amik pár hétre szólnak, az alatt is sok kapcsolat összejött már nálunk, vagy közös táboroztatás alatt, vagy egyszerűen az iskolai szakkörökben/fakton/osztályban, de ezeknek a nagy része feltételezem már nem játszik nálad. Iskolán kívül még az online közösségekben nagyon pörög az ilyen, legyen az videójáték, valamilyen filmuniverzum, anime, stb... Discord-on és szedett-vedett Messenger csoportokban nagyon hamar ismeretségre lehet találni. Vagy akár edzőteremben is. :)

2022. jún. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol lehet ismerkedni, csak nem szabad erőltetni.
2022. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Az összes sz*r sablonos választ megkaptad kérdező. Szerintem kövesd ki a kérdést, mert csak leépülsz ennyi semmitmondó nagyzoló kommenthuszártól.


2 éve, 3 éve és 6 éve is ugyanez volt a válasz minden ilyen kérdésre.

Hála az égnek kikoptak a 10 évvel ezelőtti "könyvtárban" válaszok, na az volt még egy agy**sz.

2022. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!