Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai fiatalok ti, hogy ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai fiatalok ti, hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Vége lett a kapcsolatomnak már egy jó ideje. Kezdek egy társra vágyni újra. De alig vannak barátaim stb. Hol ismerkedhetek meg? Ez az utcán leszólítos duma ez most nem játszik. Egyedül eléggé gáznak érezném ezt csinálni.

2022. jún. 13. 19:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy tini fiú, ma már szinte sehol, jó egzisztenciával jó fizetéssel majd 30-40 év között amikor már családalapítás a téma majd kell
2022. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%

#11

Egy vasam sincs, gimibe járok, mégis évek óta több csajom is van egyszerre, mellette komoly kapcsolat is. Mondjuk lehet nem vagyok Clooney csak olyan a stílusom amivel egy adott körben én vagyok az isten, szóval nincs gondom erre.

2022. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!