Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sose éreztem még ilyet. Van 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose éreztem még ilyet. Van 1 lány akire nem merek rá írni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Igazából bárki tetszett egyből mertem kezdeményezni stb. 17 éves vagyok és most jutottam el odáig, hogy megismertem egy lányt. A sulimba jár. De egyszerűen megőrülök ha a közelébe kerülök. Rá nézni se merek. Soha az életbe nem voltam ennyire félős. Nem voltam rá büszke de mondom mindegy marad a facebook:D Bejelöltem egyből vissza is jelölt. A suliba is gyakran néz a folyósoról. De valahogy mégse tudom eldönteni, hogy vajon bejönnék-e neki. Úgy voltam vele, hogy nyári szünetet megvárom és rá írok. Holnaptól lesz szünet. Mégis van bennem egy félelem, hogy mivan ha nagyon nem jövök be neki és az összes osztálytársa stb tudni fog erről. Sosem voltam ilyen parázós. Hirtelen miért lettem az? Éreztetek már ilyet? + egyre többet jár a fejembe a lány. Egy elég hosszú kapcsolatomnak lett vége. Valahogy bárhogy probálok másokat megismerni ő jut eszembe. Pedig még 1 szót se beszéltünk.
2022. jún. 14. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom pont a nyári szünet első napján írt rám. Megvárta míg vége lett a sulinak.

És tavaly óta együtt vagyunk.

Próba szerencse. Ne törődj azzal, hogy mások mit szólnak. Ha megtudják az osztálytársai, egy hétig téma leszel, utána úgyis elfelejtik. Tudod: minden csoda 3 napig tart.

2022. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Raírsz, tegyük fel nem tetszel neki és elutasít. Akkoris 3 hónap alatt mindez le is fog ülepedni.

Illetve ez nem gáz, ha ezért valaki cikiz, akkor ő a gáz.

2022. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Arra tudnátok választ adni, hogy egyáltalán miért érzek így? 1 szót nem beszéltem vele nem is ismerem kb. De már egy jó ideje a fejembe jár lefekvés előtt is + egész nap a fejembe van és minden bajom van ha meglátom kb lefagyok. Én nem tudom mi ez de kezd ijesztő lenni:DD
2022. jún. 14. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megfogod a telót, veszel egy nagy levegőt és ráírsz. Ennyi. Azt pedig egyszerűen le kell tojni, hogy ki tudja és ki nem.
2022. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, tenyleg irj ra.

En hasonlo helyzetben voltam mint te, csak en tul sokat varakoztatttam es nem lett belole semmi.

Tenyleg bejottem neki, de nem orult, hogy keson leptem fele.

2022. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!