Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha azért mondom le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha azért mondom le a talikat, mert "félek"?😩

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki elhívott engem ide-oda találkozni az elmúlt időkben, és kicsit asszem tetszik is, viszont nem "merek" vele elmenni kettesben nagyon sehova... Főleg hogy bulikba hív, meg strandra. Nem tudom hogy ő mit akar tőlem, és annyira szívesen lennék vele, de félek is valamiért, hogy mivan ha kínos lesz, vagy valamit elrontok... És már a sulinak is vége... Egyébként múltkor a suli előtt megölelt..^^ Nem tudom mit csináljak... Szerintetek? Hogy győzzem le ezt a szorongásos félelmemet? (Am nem egy jó fiúról van szó, van hogy sokat iszik pl egy buliban és akkor nyomul (saját állítása szerint) Szóval mit tegyek? 16L

2022. jún. 15. 21:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Strandra nem mennék vele, szerintem nem kell ragoznom, hogy miért. Az meg ha csak elmegyünk sétálni random kettesben valamerre, az nem kínos? Nekem annyira gáznak tűnnek ezek a szituk és tuti kellemetlenül érezném magam.... Viszont közbe meg jó lenne vele lenni..
2022. jún. 15. 21:13
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Miért lenne kínos elmenni sétálni? Ne legyél ilyen élhetetlen...járj el néha ilyenekre, fiatal vagy, lányom lehetnél kb de akkor is ezt mondanám, csak nem kell egyből kefélni.


29f

2022. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem tudod úgy alakítani, hogy nagyobb társaságban találkozzatok? Pl.: bulizás néhány közös barátaitokkal?


Akkor ki is derülhet, hogy mi a szándéka, valamint te is felszabadultabb lehetsz, és lehet lesz merszed kettesben is találkozni vele.

2022. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondj neki, hogy sétálni elmennél vele, de semmi több. Aztán, ha normális, mehettek már máshova is.:)
2022. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 De még sétálni is kicsit félek elmenni vele mert azon szorongok mindig hogy mivan ha annyira zavarba jövök hogy elrontok valamit vagy hülyeséget csinálok...
2022. jún. 15. 22:14
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
#5 De várj! Most attól félsz, hogy nyomulni fog rád, vagy attól, hogy elszúrsz vmit?
2022. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utóbbi..
2022. jún. 15. 22:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak simán le kell győznöd a félelmed, más út nincs.
2022. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Gondolj arra, hogy egyszer csak meg fogja unni a kifogásaidat, és többet nem keres. Akkor meg semmi nem történt az égvilágon.


Ha így folytatod szüzen haslz meg. Az élet lényege, hogy kockáztatni kell. Ha elszúrod, akkor is egy tapasztalattal gazdagabb vagy.

2022. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg gondolj arra, hogy más lány nem lesz ennyire betojva, ha róla van szó.
2022. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!