Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha azért mondom le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha azért mondom le a talikat, mert "félek"?😩

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki elhívott engem ide-oda találkozni az elmúlt időkben, és kicsit asszem tetszik is, viszont nem "merek" vele elmenni kettesben nagyon sehova... Főleg hogy bulikba hív, meg strandra. Nem tudom hogy ő mit akar tőlem, és annyira szívesen lennék vele, de félek is valamiért, hogy mivan ha kínos lesz, vagy valamit elrontok... És már a sulinak is vége... Egyébként múltkor a suli előtt megölelt..^^ Nem tudom mit csináljak... Szerintetek? Hogy győzzem le ezt a szorongásos félelmemet? (Am nem egy jó fiúról van szó, van hogy sokat iszik pl egy buliban és akkor nyomul (saját állítása szerint) Szóval mit tegyek? 16L

2022. jún. 15. 21:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

Először találkozz vele úgy többet, hogy baráti társasággal. Leírom a sztorim, hogy miért gondolom jónak ezt ebben az esetben.

Annak idején én is ilyen voltam. Volt, akiknél direkt nem mentem el a talikra, de javarészt én is szorongtam, hogy tök ciki lesz kettesben, tuti nem lesz téma, meg hasonlók, szóval mint te, nem mertem elmenni. Aztán becsöppent a baráti társaságunkba egy ilyen "nem túl jó fiú" - 18 voltam akkoriban. Egyébként hallomások alapján "ismertem" , és nem kedveltem, egy kicsit sem. Aznap úgy megtetszett valamiért. Később elhívott talizni, de a tali napján direkt nem írtam vissza a részletek miatt, majd este leráztam annyival, hogy sok dolgom volt. Éltük tovább a kis világunkat, néha chateltünk. Egyszer találkoztunk 5 percre, mert nálam maradt valamije a buli óta, megkérdezte hazakísérjen-e, de nemet mondtam. Végül, mikor haverokkal buliztunk, jött ő is, többet beszélgettünk ott, így nem volt kínos csend, sem olyan gondolatom, hogy elszúrhatok dolgokat. Majd a következő bulira együtt mentünk úgy, hogy az odáig tartó kb 30 perces buszúton már kettesben voltunk, este pedig vele mentem haza. Évekkel ezelőtti történet Azóta a férjem és vannak gyerekeink. 😄

2022. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem vágom, mi a baj a stranddal? Én mentem lány barátaimmal sokat strandra, tóra is, legjobb móka, mindig vittem a SUP-om, aztán csapattuk vele. Egyik legjobb időtöltés.


Ezen kívül meg nem értem, hogy mit szorongsz, hát lógj vele lazán, mint bármelyik haveroddal. Aztán ha több lesz, akkor több lesz, ne agyald túl.

2022. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Dehogy kínos. Az egymásra hangolódásra a legjobb ha csak sétáltok valahol. Igazából úgy fogd fel, hogy beszélgettek egy jófej emberrel. Aztán ha jól érzed magad, mondjuk jólesne hozzáérni stb akkor az jó jel. Ha nem, akkor legközelebb nem mész
2022. jún. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én ezt úgy győztem le, hogy akármennyire rettegtem, elmentem. Aztán rájöttem 10 perc után, hogy nem is annyira rossz, és azóta alig várom, hogy mikor találkozunk legközelebb. Egyikükkel pont ma, az egész társaság szerdán megy találkozni. Nagyon stresszelős vagyok, egész úton görcsben volt a gyomrom, de hidd el, így a legegyszerűbb legyőzni. Sok sikert!:)
2022. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!