Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Újra ismerkedni szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra ismerkedni szeretnék 19-20 év körüli lányokkal, de olyan nehezen megy, mindenki ignorál és nem tudom mi lehet a probléma?? 22/F

Figyelt kérdés
Öreg vagyok vagy csak a lányok nem olyanok mint régebben? Nem vagyok se csúnya, se hülye, se csóró, se semmi. Hogy kell hozzájuk közelíteni? Leginkább kavarni szeretnék, mert eddig 2 éves kapcsolataim voltak és szeretném kicsit kiélni magam.

2022. jún. 27. 21:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Nyilván van egy kisebb baráti társoságom akikkel járunk szórakozni, de a velünk egyidős lányok már elmentek egyetemre stb és most frissült az állomány és valamiért nem akarnak semmit, pedig én bárkivel beszélek mindenről is, italra is meghívom őket, úri ember probálok lenni, de ez nem elég. És nem ez kell hanem legyél menő, meg 60 kg....
2022. jún. 27. 21:53
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki csak így tudja kielni magát... Soha nem értem meg.

Na mindegy.

Ha csak kavarni akarsz, akkor járj bulikba. Vagy társkereső, ott jobban vannak ilyenek.

2022. jún. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kavarni akarsz? Bulik, fesztivál. Ne hitegesd a lányat, mert az seggfej dolog.. De aztán tényleg ne csodálkozz h vlaki beléd esik, majd te dobod mert nem kell többet...
2022. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így a leírtakból arra tippelnék hogy mivel megváltozott a gondolatmeneted hogy nem hosszú kapcsolatot akarsz hanem egyéjszakát úgy megváltozott a kisugárzásod/stílusod amit a lányok megéreznek

Vagy egész egyszerűen kapcsolatra jobb vagy mert nem nézel ki elég jól kalandokra

Magammal példálózva volt egy pár kapcsolatom és most is alakulóban van valami egy lánnyal, mellette 170 kiló vagyok, de személyiségre egész jó ami a nők egy részének fontosabb mint a külső. De ha kalandokra mennék az esélyem a nőknél kb 0 lenne mert hát ki akarna egy szárazföldi bálnát egy éjszakára


(Megelőzve az általános kérdést miután leírom a súlyom, ha lenézek látom a farkam mert elég hosszú hozzá)

2022. jún. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
prostikra költs, ha csak kavarni s gondolom d@gni.
2022. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!