Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a probléma? Hogyan tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma? Hogyan tudnék jobban ismerkedni a lányokkal?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom,ti is észrevettétek,hogy a mai világban egyre nehezebb normális és kedves lányokkal összefutni.De ha mégis összejön nekem,ez sehogy sem akar összejönni.Sikertelen vagyok mindegyiknél.Testalkatom sportos,kissé vékony vagyok,de az edzésre ráálltam néhány hónapja.Önbizalmamon van még mit fejleszteni,de el tudok beszélgetni másokkal.És bárkivel beszélek,utolsó esetben említem,hogy katona vagyok,mert úgy vettem észre,hogy az ma már nem menő.És egyszerűen ha arra kerül a sor,hogy most leszólítok valakit,visszakozik egyből.Pedig úgy gondolom,hogy se bunkó,se kiskutya nem vagyok.tömegközlekedésen észreveszem,hogy ha az utolsó hely mellettem van,inkább végigállják az utat,minthogy leüljenek.a kisugárzásommal lehet baj?és ha igen,ezen,hogyan lehet javítani?19/F

2017. máj. 16. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
lehet h csúnya a fejed... bocsi
2017. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az még akkor sem lenne ok erre,ha igaz lenne.Különben ha az lenne,én sem mernék kezdeményezni,de nem a külsőmmel van baj.
2017. máj. 16. 15:42
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Ne agyalj ilyeneken! Ha a parasztja nem akar leulni mmlled akkor alljon. En inkabb kirohognembh inkinkabb all mint hogy leuljon melled.

Amugy meg a katonasdi igen is menő, viszont mi jut rola eloszor eszebe valakinek? Kotelezettseg, komoly kapcsolat, stb... Ezek azert valamilyen szibten elriasztjak az embert.

Szerintem ha neg tudsz nevettetni egy lanyt akkor mar nyert ugyed van :)

2017. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hú köszi,azért néhanapján jól esik ilyet hallani mástól :) igen,igazad van,ezért nem szoktam mondani,hogy mi a munkám. :)
2017. máj. 16. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, a katonasag nem meno. Nem amerikaban vagyunk. Igen, igy kis betuvel.. Az ember ne oldokoljon semmilyen indokkal!!! Ezt sajnos egy 19-25 evesnek hiaba mondod. Ezert van h a legtobb katona ebbe a korba esik bele. De mindegy, lapozzunk. A nok alapjaraton biztonsag-maniasok! Ergo nem kell nekik valaki, aki majd honapokra elmegy, esetleg csak koporsoban, vagy toloszekben jon haza. Bocsesz. Van amelyik lanynal viszont megis meno ha katona az ember. Ezeknel van eselyed. Szoval pont forditva csinald: minel hamarabb tudja meg a no, hogy katona vagy. Igy kevesebb idot vesztegetsz. Neki is, magadnak is. A legerdekesebb viszont amit irtal, hogy az utolso hely melletted marad a buszon. Ez eleg szubjektiv megfigyeles, de nekem is szokott ez az erzesem lenni olykor, foleg fiatalabb koromban persze, de neha most is. De ez nem mervado. Kimondottan jokepunek mondott alak vagyok :), eleg jo kiallasu is. Viszont kisse zart vagyok, idegenekkel szemben bizalmatlan. Ez valahogy atmegy, ne kerdezd hogy. Persze a fiatal lanyok amugy sem ulnek le ferfiak melle, nem szokasuk. Szoval ezen ne akadj fenn tulsagosan, mint mondtam nem mervado. Amit megprobalhatsz, az a bizalomkelto mosoly, ezt nem art tukorben gyakorolni, mert ha nem jol csinalod azzal tobbet artasz, mint hasznalsz.. Azert azt nem hiszem hogy inkabb vegigalljak az utat, bar vannak nyilvan olyanok is akik kepesek ra :) de erzesem szerint tulzol. 39/f
2017. máj. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ááá...ez nagy volt.Jót nevettem :D a mi jó öreg honvédségünk régen nem arról híres,hogy halomra lövöldözzük az emberiséget :D De figyelj,nem olyan hosszú távra gondolok az utazós sztoriban.Egyébként a héten ez megcáfolódott saját magam által,mert igen is leült mellém egy csinos csaj,szóval erre pipát tehetünk :)
2017. máj. 19. 15:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Na latod!! A helyzet nem olyan rossz! ;)
2017. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Felix Crux válasza:

Kérdező, írj a 3asnak, tuti csajszi, és kedvesnek tűnik :D

Aztán meséld itt el.. :PPP

2021. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!