Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj a lányokkal? Mármint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a lányokkal? Mármint tudom hogy mi a baj csak nem tudom hogy miért ilyenek.

Figyelt kérdés
Előző héten voltam vitorlázni és ott volt egy csaj akinek bejottem és nekem is ő, és így beszélgettünk is, aztán bekovettem tegnap instan. De amikor 1 hajóban voltunk akkor azt mondta hogy van barátja de mégis elég feltűnően nézett. Szvl ráírtam és így kínosan beszélgettünk de aztán eléggé belejöttünk és egyszercsak nem írt vissza, látta hogy írtam de mégse írt vissza. És most nem tudom hogy mivan mert a lányokkal van valami baj XD

2022. júl. 17. 22:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%

ott volt egy csaj akinek bejottem - öhm, ezt TE elgondoltad a kis fejedben, holott köze nincs a valósághoz.


Marha jó, egyébként, hogyha kedvesen viselkedünk, akkor azt hiszitek, hogy már bejöttök nekünk, ha direkt tartjuk a távolságot, már prűd pitsák vagyunk.

2022. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!