Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek ezzel a lánnyal beszélgetést? (Több lent.)

Figyelt kérdés

Úgy kb 4 hónapja találkoztam vele egy szülinapon, ahol szemlátomást nyomult rám. Folyton engem bámult a barátnőjével, odajött, hogy felkötheti-e a hajam stb.. (Egyébbként nem úgy hordom, csak elég hosszú hozzá)

Egy keveset beszéltünk is, többnyire arról, hogy mennyire egyforma a zenei ízlésünk.

Most pár napja kirakott egy sztorit instagrammra, ahol volt egy zene, én meg reagáltam rá, hogy ezt én is szeretem.

Aztán beszéltünk egy keveset még arról, hogy még miket szeretünk hallgatni. Az lenne a kérdésem, hogy ezek után hogyan kezdeményezzek vele egy beszélgetést?

(Lehetőleg úgy, hogy megint ne csak a zenéről szóljon)



2022. júl. 22. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Ráírsz, aztán elkezdtek beszélgetni. Ha jól elvagytok, akkor jönni fog minden magától.
2022. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zui válasza:
Szerintem
2022. szept. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem csak menj oda hozza, köszönj neki, és pl mondd, hogy milyen csinos ma stb… Ha te is tetszel neki akkor ez így teljes siker. 17l
2022. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!