Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha ilyet írtok az mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ilyet írtok az mit jelent?

Figyelt kérdés
"Jejeje je jej ej ej ej" Ezt írta egy lány nekem reggel, nem tudom hova tenni. Tegnap közösen buliztunk, hazáig mentünk együtt, elköszönésnél megcsókolt. Amikor felkeltem ez az üzenet fogadt, megkérdeztem, hogy ez mi, erre nem kaptam értelmes választ csak annyit, hogy: "Jej jej ejjejj" . azóta nem ír vissza, most megőrült vagy mi van vele? Már három randink volt eddig.
2022. júl. 28. 10:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%
ugyan már, aki anyanyelvén beszél, az nem szúr közbe üzbég szavakat, max. angol szlenget. De azt gondolom értené a kérdező.
2022. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, rákérdeztem konkrétan dolgokra és elég mély téma lett belőle. Aztmondta nem szívesen beszél erről, de gyengén aspergeres. Zavarja a szemkontaktus, néha fura a realitás érzete, nem érzi jól magát bizonyos anyagokban, nagyon rátud zsongani egy bizonyos dologra, nehezen megy neki az emberekkel való érintkezés. Hiszek neki, mert őszintén mondta (felhívtam) és nem szokása sajnáltatni magát, ahogy észrevettem. Többet úgy érzem nem lenne illő leírnom.
2022. júl. 29. 04:07
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
12- szimpi hogy ezt oszinten megosztotta veled. Biztos nagy ero kellett hozza.
2022. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!