Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy fiú rátok ír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pilóta1212 kérdése:

Lányok! Ha egy fiú rátok ír instan vagy tinderen akkor azt, hogyan tegye? A szia mizu meg ilyenek nagyon uncsik. Mi az amire úgy írtok vissza, hogy na végre ez a fiú nem egy unalmas

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Én alapból vissza se írok idegeneknek. És nagyon sokan vannak még így,mert ultra ciki ha valaki nem tud a való életben ismerkedni.
2019. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Barackoshányás ***** válasza:
Viccesen
2019. okt. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

#1

Akkor miért vagy fent? Xd

És az kinek ciki, ha rád ír? Az inkább cikibb, ha nem írsz vissza! Ez az app erre van...

2019. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Hát instán szerintem ne írj rá senkire, az nem társkereső. Én legalábbis allergiás vagyok rá. Volt aki rámírt, hogy tinderen nem volt match, de ő attól még bepróbálkozik... mondom... nem véletlen találták ki ezt.

Amúgy ha valami kivan írva a profilba vagy képeken látszik, arra utalva üzenetet lehet írni. De egy szia mizu sem feltétlen arra utal szerintem, hogy unalmas lenne az illető, maximum arra, hogy lehet már nincs ötlete :D

Volt aki például a szemem vagy a nevemet dícsérte meg, az is jó kezdet lehet.

2019. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

"Szia, hogy vagy?" bőven elég kezdésnek. Néhány kérdés/válasz után úgyis kiderül milyen intellektusú egyén van a túloldalon.

Ha meg nincs valakinek kedve beszélgetni, ismerkedni, akár a jövő heti lottó nyerőszámokat is bemondhatod, arra se fog válaszolni.

2019. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3: Az instagram?

Amúgy felvet egy random beszélgetési témát. Nagyon unom a kötelezően lefutott "mesélj magadról :)" köröket. Ez persze nem működik mindenkinél, nálam is csak azért mert általában szétunom az agyam.

2019. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia van kedved találkozni éjszaka a bükkbe ismerek egy jó helyet ahol senki se jár éjszaka nagyon hangulatos csendes. Ez általában be jön
2019. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!