Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érzem úgy, hogy valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hyron kérdése:

Nem érzem úgy, hogy valaha megtalálom a párom. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Túl vagyok már 2 komolyabb kapcsolaton az egyik fél évig tartott még 5 évvel ezelőtt a másik 2 évig fél évvel ezelőtt ám ezekből kiindulva meg a korosztályom szokásaiból és életviteléből kiindulva nem érzem, hogy fogok találni magamnak egy olyan párt aki megfelelő lenne. Nem vagyok bulikázós, nem iszok, nem dohányzok, nincs káros szenvedélyem, most megyek egyetemre mérnőkinfora, nincs csúnya külsőm, lelkileg mindenki engem használt pszichológusnak eddig szóval kicsit erős érzelmi inteligenciám van, de ezekből úgy látom már semmi nem divat ma már a lányoknál. Mármint biztos hiszem, hogy van olyan akinek ezek a tulajdonságok tetszenek de nagyon kevés és nem tudom, hogy lehetne kapcsolatba kerülni hasonló értékrendű emberekkel? Bármilyen tanácsot meglátást írjatok.

2022. aug. 2. 03:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már volt két komolyabb kapcsolatod, akkor nem vagy reménytelen eset. Valakinek ennyi idősen még egy sem volt.


Hogyan kezdődött az a két kapcsolat?

2022. aug. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, fiatal vagy még. Én 20 évesen vesztettem el a szüzességem, 19 évesen volt először barátnőm, szóval nem vagy elkésve. Van aki 40 évesen találja meg élete párját.
2022. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Adj magadnak időt, hogy lezárd az előzőt, azért közben lazán barátkozni lehet, aztán hátha találsz valakit, aki felvillanyoz.
2022. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add fel, kisebb százalék, de van olyan lány, aki hasonló értékrenddel rendelkezik, mint te.

Nekem nem volt még kapcsolatom, de nem adom fel, mert tudom, hogy vannak még komoly fiatal fiúk, akik nem csak inni, bulizni meg egyéjszakásokat kajtatni akarnak. Én pl introvertált is vagyok, szóval nehezen ismerkedem új emberekkel, de nem is kell sietni szerintem, ha erőlteti az ember, az csak rosszabb lesz.

2022. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1. Az első évfolyamtársból lett, a második pedig több éves ismeretség után. De az első számomra túl nyomulós volt és mint utólag kiderült nem igazi érzelmei voltak, a másodiknál pedig én sokaltam be 2 év után mivel nem éreztem azt, hogy engem igazán szeretnek csak azt, hogy én csak úgy vagyok neki aztán jól van az úgy.


2. Hát azért 40 évesen koromig ha nem lesz senkim akkor szerintem már nem is ez fog érdekelni :D

2022. aug. 2. 13:51
 6/17 anonim ***** válasza:
2022. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
40%

Bár lennék 10 évvel fiatalabb, pont ilyen pasit keresek. Bezzeg amikor 20 évesen én voltam lelkileg a mélyponton, nem akadt egy ilyen srác se, csak azok, akik (ki)használtak, ami nem is votl nehéz, mivel nulla önbecsülésem volt (pedig szép voltam így elnézve a képeket). Áh,, nincs ez jól sehogyse...

Hogy mit tennék a helyedben? A fura lányokat figyelném. A zárkózottakat, a tanulósokat, vagy akikről esetleg megtudod, hogy nem hétköznapi hobbijuk van. Szó nélkül elmennék a "jó nő" bulis csajok mellett, akkor is, ha egyébként tetszenek, mert nem fogsz tőlük semmi olyat kapni, amire ezek szerint lelkileg szükséged van. Melléd mély érzésű ember kell, amolyan művészlélek. Sok sikert, bárcsak többet segíthetnék.

2022. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
A mostani párommal 41 évesen jöttem össze. Nem kor kérdése 😉
2022. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én 23 éves lány vagyok, egy kapcsolattal a hátam mögött, ami nem sült el jól.

Pontosan tudom milyen érzések kavaroghatnak benned, mert a fogalmazásod alapján magamra ismertem. A rosszabb napjaimon, amikor a negatív gondolatok a hatalmukba kerítenek sok romboló gondolat uralja az elmémet.

Eddig nekem az segített, hogy próbáltam tartani magamban a lelket és felsorolni a jó tulajdonságaimat, hogy tudatosítsam magamban, ezek igenis szerethető tulajdonságok. És a rossz, negatív, depresszív gondolatokat kijavítottam magamban jókra.


Nem szeretek bulizni, nem iszok alkoholt, nem cigizem, és nekem egy múzeum vagy egy kiállítás is "buli" egy jó társaságban. Megtanultam, hogy ne azoknak az embereknek a társaságát keressem, akik túlságosan különböznek tőlem. Pl.: egy partiarc sráccal valószínűleg sokkal nehezebben tudok majd kijönni, mint eg olyannal, aki mondjuk szintén nem szeret bulizni.

Lassan a társadalom elvárja, hogy csak azért, mert fiatal vagyok akkor buliznom kell, de nem.


Nem tudom ez mennyire segített Neked, de remélem megtalálod azt a lányt, aki igazán hozzád való és boldogok lesztek.


- B.

2022. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Át tudom érezni a problémádat! Tudod, én évek óta várok a szőke hercegre, de csak nem akar eljönni. Még csak kapcsolatom sem volt. Valószínűleg az a baj, hogy egy más világban élek... de már rájöttem, hogy akiket könyveken keresztül megismerhetek, olyan nincs a valóságban! Hiszen hol találkozott az ember egy Mr. Rochesterrel vagy Mr. Darcyval? Sehol, mert ilyenek nem léteznek. S lassan a reményem, hogy találkozok egy olyan emberrel, aki érdekesnek tart, aki csodálni tud, aki szerethet is olyan képzeletbeli lesz, mint e szereplők...

Azért remélem te megtalálod majd, akit keresel. Hiszen, mint előttem is mondták, ha már volt kapcsolatod, lehet még! És azokkal lehet szerencsésebben jársz!

2022. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!