Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden férfi csak lefeküdni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi csak lefeküdni akar velem pedig én komoly kapcsolatra vágyom. Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Szép lánynak mondhatom magam. (Nem akarok egoistának tűnni!)


Bulizni is járok. Csak a buli végén mindig arra jutok ha megismerek valakit hogy felajánlja hogy nála aludjak. Amire természetesen nemet mondok.


Egyszer volt hogy egy buli után ram írt egy fiú és elhívott randizni de abból se lett semmi.


Általában azt szokták mondani nekem a férfiak hogy nem akarnak kapcsolatot.


Akkor lehet velem van a baj? De mondjuk utánam sincsenek senkivel kapcsolatba.


18/l



2022. aug. 15. 20:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

A bulik erről szólnak. Buli, pia, és utána szex.

Nem csak veled, általában a srácok próbálkoznak a lányoknál ilyenkor. Vagy fordítva. Részeg lányok rányomulnak a srácokra.

Nem tudom hány buliban voltál már, hogy ezt eddig nem vetted észre. Mennek külön szobára, smárolnak, stb.

2022. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia, tényleg minden rosszindulat nélkül kérdezem, nem lehet hogy te is kicsit úgy öltözködsz/viselkedsz, hogy a fiúkból ezt váltod ki?

De abban én is egyetértek, hogy bulis ismerkedésből ne várj feltétlen komoly kapcsolatot.

2022. aug. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én is jobban szeretem, ha élőben ismerkedünk, úgy látjuk egymás valódi reakcióit és később könnyebb továbbvinni a dolgokat, ha lesz tovább.

Én biztosan benne lennék egy taliban a kérdezővel 21/F Budai

2022. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne a buliba akarj komoly kapcsolatot találni. Ilyen egyszerű a dolog.
2022. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!