Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek baj hogy ilyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj hogy ilyen a felfogásom?

Figyelt kérdés
Tehát, lány vagyok, es tudni kell rolam hogy rengeteg romantikus filmet néztem/nézek, szinte filmeken nőttem fel, a mostani kedvencem, ez a Miután film volt, Nos lényeg a lényeg hogy nem tudom ki hogy van vele, mindenkinek más az ideálja a családi háttere, de én mindig is olyan fiút képzeltem el magam mellé (belsőleg) mint a hardin a filmből, nyilvan nem dettó ugyanolyat, de egy olyat aki a javába fiu, es mivel a mai világba (tisztelet a kivételnek, illetve nem akkarok meg bántani senkit) de a mai vilagba kevés az olyan Fiú/Férfi aki igazabol az is lenne. Jobban nyavajognak mint a lányok, el várják hogy a lányok udvaroljanak, es egyszerűen valahogy mások, nagyon nagyon mások, lehet az a baj hogy szinte filmeken nőttem fel, es most olyan életre is vágyom, ugymond, vagy nem tudom, de semmi extra nincs ebbe a fiúba, Szereti a lányt akivel van, igaz elegge toxikus kapcsolata van, de kész, nekem ez az ideális pasi, sokak szerint ne éljek álom vilagba ilyen fiú nem létezik, unokabattyam szerint meg hülye az, aki azt mondja hogy álom az, az élet mint ez a "Miután" film es ilyen nem létezik. Mert szerinte semmi extra nincs a fiúba, nagy a világ lehet ilyet találni.
2022. szept. 7. 23:38
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
A baratnoimnek pl mindegy kivel jonnek össze, nem nézik a belsőt es csodalkoznak ha az adott fiú ott hagyja őket, megcsalják őket meg ilyenek, es igazabol en attól félek hogy nem nagyon fogok ilyesmi fiút találni, visszont en ilyen hisztis mai fiukkal meg nem tudnék leállni, én Németországba lakok, ide is járok suliba, és azert ez nagyobb ország, tobb nemzetiség van itt azért mint magyarba, főleg a sulikba, tehát reménykedek hogy jobban fogok járni mint a baratnőim. Nyilvan még előttem áll az élet, és még fiatal is vagyok, csak nem szeretnék ugy járni hogy a végén meg én esek a legnagyobbat.
2022. szept. 7. 23:42
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

A filmek világa a valóság világán beül létezik. Szóval amit filmet láttál annak a realitásban is van helye. És fordítva is igaz. Sokszor a valóságot ütettél át a filmvászonra. Igaz, én ez a filmet még nem láttam, de a kedvedért és a kíváncsiságom miatt is meg fogom nézni. Amúgy szerintem nem egy álomvilágban élsz amennyire a kiírt kérdésed összetettségéből meg tudom állapítani. Nyugodtan lehet filmbe illő szerelmed, társad ha erre vágysz, és el tudod érni.


29/F

2022. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm szépen a válaszodat! Nagyon jó film, tegnap jött ki a negyedik része, ha megnézted a filmet, és ha van kedved örülnék ha le írnád a véleményed, de amúgy tényleg nem olyan nagy szám hogy ne tortenhetne meg ilyesmi a valoságba, vagy hogy ne létezne ilyen fiú szerintem. Ezert is vagyok kíváncsi a ti véleményetekre, mert nem szeretnék egy álomvilágba élő lány lenni, mert a végén én esek a legnagyobbat😂
2022. szept. 7. 23:51
 4/30 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem varázslatokrol beszélek, hanem egy fiúról aki szerintem a mai világba ritka, bar szerintem még léteznek ilyen fiúk.
2022. szept. 7. 23:52
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, találsz ilyen fiút ha akarsz, mert ismerek ilyent. Az már más kérdés hogy tényleg kinek milyen kéne vagy válna be ha vóna :p

Nem látsz az emberekbe sajnos, sokszor több év után se sikerül kiismerni a másikat, ezért sose tudod mikor csalódsz vagy mikor nem. Ez úgyse tőled függ. Megérzed hidd el, ha valaki passzol hozzád. És működni is fog.

2022. szept. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

hogy milyen fiúra vágysz???


24L

2022. szept. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%

Remek, akkor valójában nem is egy fim megnézésére vállalkkzam, hanem kapásból négyre. Remélem az első három részt is ajánlod.

Van egy sejtésem a film karakterről a beharangozásodat illetően, és kíváncsian fogom magamhoz mérni a megszemélyesített karaktert.

Németország melyik részén élsz?

Ami az esést illetti... Szerintem jobban jársz azzal ha repülsz és végül padlót fogsz, mint ha a fellegek voltak megírva számodra de soha meg sem próbáltad elérni. A barátnőid féltenek, és egyben gátolnak. Visszahúznak, visszatartanak a biztonságos menedékbe. Ami egyrészről jó, és érthető, másrészről meg letöri a szárnyaid. A saját életedet neked kell tudni megélned, és nem nekik. Ha te filmbe illő szerelmet, életet választas saját magadnak (kettőtöknek) azt nem fogja megérteni senki aki csak filmvásznon tudja elfogadni az ilyet. Nem látott hasonlót, nem tapasztalt hasonlót, így számára a kék ég csak viaszos vászon ami számára elérhetetlen. Olyan ez mint a kalitkában nevelkedett madár, mely a szárnyra kapott madárt látva a repülést betegségnek értékeli. Kívánom neked, hogy élj teljes életet!

2022. szept. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%
Nincs semmi baj a felfogásoddal.
2022. szept. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válszokat!


7. Az összes része szuper, én ténylen ajánlom, nyilván tenyleg mindenkinek más az ideálja, mások a vágyai, de tenyleg kíváncsi vagyok a véleményedre.

2022. szept. 8. 08:41
 10/30 A kérdező kommentje:
Hat mindenesetre nem tudom még mi lesz velem, a végén tényleg találni fogok valamikor egy "Harint" visszont Mindenkinek sok sikert kívánok az eletbe!
2022. szept. 8. 08:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!