Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehezen ismerked, mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen ismerked, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon a nehezen megy az ismerkedés, fiúkkal, lányokkal egyaránt, nincs is sok barátom. Nem tudom hogyan tudnám lazábbra venni a dolgot. Nem járok el bulizni és ilyen szórakozó helyekre. Interneten szeretnék, de nem tudom hol tudnék :/

2018. aug. 27. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?fiú vagy lány?:D
2018. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok amúgy
2018. aug. 27. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:

ugyan ez a helyzet velem is:/

sajnos nem vagyok nyitott mások felé és nem is vagyok barátkozós tius, mások meg nem jönnek oda hozzám barátkozni...

2018. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem tartottam magamat barátkozós típusnak mivel interneten keresztül nagyon nem ment. De nemrég találkoztam egy olyan emberrel akiről alig tudtam valamit és kiderült hogy élőben simán megy az ismerkedés.
2018. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!