Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is nagyon nehezen megy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nagyon nehezen megy az ismerkedés fiatalon?

Figyelt kérdés

1 párkapcsolatom volt eddig, de már közel másfél éve ért véget. Azóta akárhogy próbálkozom, nem igazán találom meg azt a lányt akit keresek, pedig egyáltalán nincsenek nagy igényeim. Külsőre tényleg csak annyi, hogy legyen ápolt, meg természetesen az fontos, hogy meg legyen a vonzalom, de sokkal számomra fontosabb, hogy legyen kedves, hűséges, aranyos. Volt azóta 2 lány akivel randiig jutottam. Az egyik konkrétan úgy bánt velen mint a kutyájával, nem is voltunk együtt de folyamatosan megakarta nekem mondani, hogy mit csináljak. A 2. Full átvert, hitegetett, hogy ő már mennyire szeret meg minden, aztán kiderült hogy mással is kavargatott közbe. Interneten sajnos nem igazán látom, hogy sok helyen lehetne értelmes lányokkal beszélgetni. Ilyen anotalk féle oldalaktol csak a fejem fájdul meg 🤦‍♂️, annyi idióta van ott. Társkeresőkön pedig szerintem nem igazán van rá esély, hogy találjak magamhoz valót, tekintve, hogy inkább visszahúzódóbb, introvertáltabb lányt keresek magam mellé. Élőben sajnos mióta már nem vagyok sulis nem igazán van lehetőségem ismerkedni. Bulizni, nagy társaságba járni nem szeretek, eddigi munkahelyeimen nagyrészt egyáltalán nem is voltak velem egykorú lányok, úgyhogy ez számomra nem igazán opció jelenleg. Egyáltalán nem tartom magam unalmas személyiségnek egyébként, az biztos, hogy eléggé intro vagyok, de természetesen vannak barátaim, sokan mondják, hogy jó a humorom, rengeteg témám van, bármiről szívesen elbeszélgetek. Másnak is ennyire nehéz a társkeresés 10-en évesként, vagy csak én szenvedek ezzel ennyire?

19/F



2022. aug. 10. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Én is hasonló helyzetben vagyok lányként, azzal a különbséggel, hogy nekem még nem volt kapcsolatom.

17/l

2022. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Én is a visszahúzódóbb lányokat preferálom, de valójában azt sem tudom, hogy ilyet hol lehet találni. Ha van is ilyen annak van már barátja, esetleg túl fiatal, vagy nem akar ismerkedni. Az is benne van a dologban, hogy nekem alapvetően a kislányosabb lányok jönnek be, na de ilyet még nehezebb találni. Most pár napja láttam egy ilyen alkatú lányt, aki ha minden igaz már betöltötte a 16-ot, mint diákmunkás, ami még szerintem azért nagyjából a korosztályom, de annyira sietett és annyira bele volt bambulva a telefonjába menet közben, hogy inkább hagytam. 21/F
2022. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is szenvedek vele. Nem volt eddig párkapcsolatom, és az embereket elijesztem azzal, hogy az aranyos külsőm mellett, van néhány nem tipikus lányos dolgaim. Az osztályban rajtam kívül mindenkinek volt már párkapcsolata, de én inkább nem sietettem el, és várok, hogy egy normális fiút kifogjak :) Nem sokára neked is eljön az időd ne aggódj.


16/L

2022. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. Nekem még párkapcsolatom sem volt, és úgy érzem, hogy tiniként már nem is lesz, de azért még mindig próbálkozok. Mivel én jó magam is introvertált vagyok, az online ismerkedést találom a legjobb opciónak, de cseppet sem olyan egyszerű normális embereket találni, mint azt sokan gondolják. 17/L
2022. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Talán pont az a baj, hogy ennyire akarod. Csak élj, meg fog találni a szerelem.
2022. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ennyi idős vagyok mint te, csak lányként. Hasonló helyzetben vagyok. Interneten nem szeretek ismerkedni, főleg nem társkeresőn.

Sajnos csak a bulit vagy házibulit látom opciónak, de ott is elég nehéz.

Utcán vagy bárhol máshol pedig lányként még nehezebb.

2022. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez nálam is, de tényleg.

Ebben a korban nehéz kapcsolatot találni, mert a legtöbb fiatal még élni akar és nem szeretne elköteleződni senki mellett sem. Bár relatív, hogy kinek mi az élet, de nekem nem az, hogy minden hétvégén bulizni járjak és full részegre igyam magam..

1 nagyon rövid kapcsolatom volt, pár hónapja ért véget, amit nem is bánok, mert maximálisan kihasznált és pont, mint téged, hitegetett.


Az egy viszonylag jó mentális löket volt így visszagondolva, mert rájöttem, hogy nem kell ennyire megbízni senkiben sem és most már biztos óvatosabb leszek az ilyen dolgokkal. Összességében "pozitívumként" gondolok vissza erre, mert rengeteget tanultam ebből.


Azóta nem nagyon ismerkedek, egyszerűen feleslegesnek érzem. Ha esetleg nagy nehezen találnék valakit, aki szimpatikus, annak 100% az lenne a vége, hogy a kommunikáció hiánya miatt már az ismerkedés sem jönne össze. (Ne vegyétek sértésnek lányok, de egy piros levélfújóval jobban eltudnék néha beszélgetni, mint veletek. :D De biztosan ugyanez a Ti részetekről is, és találkoztatok már ilyen fiúval, szóval ez mindkét oldalon jelen van).


Nem is görcsölök már rá, hidegen hagy, inkább fejlesztem magam, edzésből (ami az életem 90%-át jelenti kb. :D) kihozom a legtöbbet, és majd jön, amikor jönnie kell.

2022. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ember azt hinné az internet világában ez biztos olyan könnyű, de valójában a mai világban nehezen ismerkedik egy szellemileg érettebb, csak pont emiatt visszahúzódóbb(Szellemileg érettebb fiatalok pont, hogy visszahúzódóbbak, mert nem találják a helyüket a világban, nincs társaságuk... Ez a közhiedelemmel ellentétben nem fordítva szokott lenni) kamasz, fiatal, ennek oka pedig az, hogy a szülő későn, vagy egyáltalán nem vette észre, hogy a gyereke picit korábban érő és, hogy miatt jóval nagyobb nehézségekbe fog ütközni élete során, a kirekesztettség, az iskolai bántások, mert "fura", mert nem megy a tömeg után. Ebben egy kis önismeret fejlesztés, önbizalom építés és egy hobbi sokat segítene. Élj, de ne ész nélkül, nem kell mindent kipróbálni, mert a másik is azt csinálja, nem kell erőltetni a csajozást, a pasizást szimpla tapasztalat szerzésből, mert nem attól függ milyen lesz a kapcsolatod, hogy hány emberrel voltál együtt akár szexuálisan is, hanem attól, ami vagy, attól hogy kitudod-e szűrni a manipulatív embereket, akik csak kihasználnának, erre viszont ember ismerettel tehetsz szert, van erről bőven cikk és könyv. A korai nagyvilágba menés és a korai nemi élet az, ami pont, hogy árt a fiatal önértékelésének, világlátásának, ezért váltogatják sokan hetente partnereiket, ezért nem tudják a férfi és női szerepek határait, ezért nem képesek normális kapcsolatot kialakítani huszonévesen sem sokszor, nem azért, mert nem éltek meg szexeltek már 12-14 évesen. Persze, kivételek mindig vannak, de nem véletlenül mondják az idősebbek, hogy nem kell esietettni semmit, de erre az ember csak később jön rá, ha rájön.
2022. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek én is azzal, hogy mostanság különösen nehéz párkapcsolatot találni. Én is visszahúzódó 21 éves srác vagyok, eddig egy kapcsolatom volt, 4 évvel ezelőtt a volt osztálytársnőmmel. Én például amíg más bulizik, szívesebben elmennék egy lánnyal kettesben sétálni, elvonatoznék vele különböző szép helyekre és olyanokat élnék meg vele, ami tényleg feltölt és maradandő élményt ad mindannyiónknak.


Szerintem egy jó ötlet lenne egy olyan csoport, vagy társaságot létrehozni, akik szerveznek programokat, és oda minden szingli fiú, lány korunkbeli elmenne, akit érdekel az adott program és akkor nem direktbe, hanem ellazulva, mindenki önmagát adva tudna beszélgetni, barátkozni a másikkal, később pedig bármi lehet belőle. Szuper lenne egy ilyen esemény-hely szerintem.

2022. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem volt párkapcsolatom, de nem értem miért. Többször volt, hogy fiúk közeledtek hozzám, és aztán, amikor én is érdeklődést mutattam irántuk, akkor már nem érdekeltem őket. Nem tudom mit tehetnék! Nagyon szeretném, hogy szeressenek, de ezek szerint erre nincs esély... Talán tényleg az a baj, hogy nagyon akarom a szerelmet.

egy 16 éves lány

2022. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!