Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után hogy tudnék megbízni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy tudnék megbízni a nőkben? Hogyan tegyem túl magam a történteken?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. 1 hónapig együtt voltam egy 18 éves lánnyal. A lány nagyon rendes, jól kijöttünk, semmi probléma nem volt vele, szimplán csak nem éreztem azt, amit kellett volna. Még szüzek vagyunk. Leakart feküdni velem, de én elutasítottam több okból kifolyólag. Az egyik az, hogy nem éreztem azt, amit kellene. Nem szeretném, hogy az első alkalom arra emlékeztesse, hogy a fiú nem is volt szerelmes belé. A másik ok, hogy szimplán nem állok készen arra, hogy elveszítsem a szüzességem. A haverjaim szerint szánalmas vagyok. Lehet igazuk van? ...

A lány nagyon kiakadt, amikor elmondtam neki, hogy nem érzem azt, amit kellene. Napokon keresztül zaklatott, olyan is volt hogy az éjszaka közepén ütögette az ablakomat. Képes volt éjszaka 5 km-t gyalogolni, hogy elmondhassa nem tud elengedni. Próbáltam mindig kedvesen bánni vele, még haza is vittem aznap éjszaka. Akkor úgy tűnt végre felfogta, hogy vége van.

Másnap viszont a legjobb barátnője rám írt. Azt írta, hogy a lány öngyilkos akart lenni miattam, élet-halál között van, még azt is elmondta melyik kórházban van. Abban a pillanatban, ahogy elolvastam elindultam a kórházba, végig az járt a fejemben, hogy gyilkos vagyok. A kórházban kiderült, hogy az exem csak a barátnőjével közösen bosszúból kitalálták a történetet.

Azóta eltelt 2 hónap és nem tudok túljutni a történteken. Függetlenül attól, hogy átvágott a lány folyamatosan az jár az eszembe, hogy mit tettem szegény lánnyal, hogy idáig jutott, és hogy valamit biztosan elronthattam a szakításnál.


2022. szept. 16. 08:08
 1/7 anonim válasza:
100%
Semmit. Bolond. Szerzett személyiségzavar a kora gyermekévekből, vagy gyári hiba, de nem te voltál. Lépjj túl, ha nem megy, két három alkalom egy pszichológussal és ennyi.
2022. szept. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szóval a csaj palira vett rendesen és te még mindig azon agyalsz, hogy szegény csaj??

En eleve azt is leszartam volna ha ongyilkos lesz, elvégre benne van a szóban, öngyilkos, szóval nem te vagy a gyilkos :D aki képes ilyeneket mondani, azt messzebbre kell kerulni :D

2022. szept. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Gyerekek, tegyétek már át a kérdést a tini párkapcsolatok rovatba.
2022. szept. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Bolond megtalalta a bolondjat. Neked is kene kezeles, mert bem veszed eszre hogy ez a lany narcisztikus es bantalmazott meg kihasznalt. Olvasgass sok onsegito konyvet.
2022. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi szánalmas nincs benned, mert neked van elég bátorságod beismerni, hogy nem állsz még készen. Én úgy vesztettem el a szüzességem, hogy nem álltam még készen, nem kívánom senkinek.

A fő kérdésre válaszolva, egyszerűen tudatosítsd magadban, hogy sajnos egy nagyon debil lányt fogtál ki. Hidd el, mi sem vagyunk egyformák, ahogy ti, fiúk sem. Ismerek férfit is, aki öngyilkossággal fenyegette az exét, él a mai napig is, másik nővel.

Szerintem ha úgy csinálsz mindent, ahogy eddig, tehát őszinte vagy egy kapcsolatban, az a legjobb, amit tehetsz.

2022. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha te egy bolond nő miatt többet nem bízol a nőkben, akkor te sem vagy kevésbé bolond…
2022. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nincs neked azzal dolgod, hogy a csaj meg a barátnője sem komplett. Lépj tovább nyugodtan.
2022. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!