Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van értelme folytatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni egy olyan házasságot(ami 20 éve tart) ahol a férj a feleségét megcsalta, meglopta, és hazudik neki ezért már nem tud a feleség megbízni benne?

Figyelt kérdés
És ha már nem működik a szex sem a férjnek ha a feleségével szex lenne, az azt jelenti hogy nem szereti nem akar tovább a feleséggel együtt élni tovább?

#Megcsalás, tönkre ment házasság, újra kezdés
2022. júl. 1. 02:32
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

A megcsalás egyszeri volt, vagy huzamosabb ideig tartott egy szeretővel?

Meglopás alatt mit értesz, mit lopott?

2022. júl. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Szia.

Bennem a párom 4 éve nem bízik.

Pedig nem csalltam meg, csak beszélgettem nőkkel.😏

2022. júl. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennél egyedül is jobb. Egyértelműen válni kell. Mire vársz? Hogy elkezdjen verni is?
2022. júl. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme.
2022. júl. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt neked kell tudni és érezni. Persze írhatjuk azt, hogy ezek simán válló okok. De objektív választ csak akkor tud adni az ember, ha mindkét oldalt ismeri, és tudja milyen jellegűek ezek a felsorolt dolgok. De amugy önmagában ilyen felsorolás válóok. De ezek az infok bármik lehetnek. Így objektív választ nagyon nehéz adni.


De ezeket olvasva nem hangzik harmonikus házasságnak.


De pl. a megcsalás, meglopás, bizalomvesztés az már igen komoly indok arra, hogy váljon az ember. Ha már bizalom nincs az már akkor nem is kapcsolat.


Kérdés, hogy van-e gyerek, mert ezek nem jó minták a gyermek előtt.

2022. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebben a kérdésben nem te vagy a férj és a feleség se te vagy. A szövegkörnyezet azt jelzi, hogy te egy harmadik lehet családtag vagy barát vagy ebben a kérdésben. 5-ös vagyok.
2022. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2-es az nagyon necc, ha a párod azért nem bízik benned, mert beszélgettél ellenkező neművel. Gyakorlatilag bárhol beszélgethet az ember ellenkező neműekkel minden hátsó gondolat nélkül. Nem jó, hogy ilyen féltékeny, és az sem hogy a semmire féltékeny.


Pl. több embernek vannak ellenkező nemű barátai. Szerintem ezt érdemes megbeszélned komolyabban a pároddal.

2022. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as szerintem a kérdező nem a két szóban forgó személy, hanem vagy családtag, vagy barát vagy csak tetszik neki a feleség.
2022. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg kérdés????
2022. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!