Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kivel szokott ilyen lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez nem a tini kategória, de nagyon sokan még 25 évesen is ide írnak ki kérdéseket és válaszolnak. Így 20 évesen én is megtehetem.

Szóval én egy 20 éves lány vagyok. Sok fiúval találkoztam már, ismerkedtem, kavartam, sok alakulóm volt már. De rendes kapcsolatom még nem. Valahogy eddig még nem jött össze nekem, nem találok érdekes normális fiúkat. Engem ritka aki megfog de az akkor nagyon. Ez nem jelent feltétlenül egyet azzal hogy én hú de nagyon válogatós lennék, mielőtt betámadnának itt ezzel. És így, hogy nem volt még kapcsolatom, ebből adódóan még szűz is vagyok. Valahogy nem találtam még olyan fiút akire rábíztam volna magam, akivel akartam volna, aki iránt éreztem volna valamit. Mindig csak olyanok találnak meg akik egyből arra mennek. De tényleg mindig ez van. Ha én akartam már volna akkor rég nem lennék szűz és 100 kapcsolatom lett volna már. De én nem vagyok olyan típus aki bárkinek adja magát. Nekem nagyon fontos az érettség, értelem, szimpátia, vonzalom, stb. Az ilyen kisfiúk meg egyszerűen taszítanak hogy egyből a testiségre mennek. Komolyan mindig ez van. Attól mert egyre több lány könnyen kapható és semmit nem kell értük tenni, erőfeszítés nélkül megkapják, attól nem mindegyik olyan, mert akadnak ilyen normális lányok is mint én. Már nagyon elegem van belőle hogy tényleg kb minden fiú arra megy rögtön, más nem is számít. Mielőtt azzal is támadna valaki hogy én biztos ilyen rosszfiúknak adok esélyt vagy őket keresem, hát egyáltalán nem. Meg egyébként ha már erről van szó, nem csak a “rosszfiúk” ilyenek, egy átlagos vagy esetleg átlag alatti fiú is sok esetben ilyen már. Tapasztalatból mondom. Mindig ez van, ha meglátnak egy nekik tetsző jó csajt, egyből arra gondolnak hogy de meg… Ha meg a csaj nem adja magát és leszögezi hogy ő nem olyan nála máshogy mennek a dolgok, akkor hiába tetszik neki az a csaj, ott is hagyják “akkor menj a …” alapon. És keresnek mást aki adja magát. Ez olyan undorító. Semmi személyes érdeklődés, különlegesség nincs bennük, nem tudják egyik lányt megkülönböztetni valamivel a másiktól. Nem tudnak egy lánynál megállni. Arról panaszkodnak hogy nincs normális lány mind k.va stb. Aztán ha meg találkoznak egy normális lánnyal, frankón tőle is azt várják hogy olyan legyen :D Olyan képeket kérnek, egyből ágyba akarnak vinni együtt aludni, olyan célzásokat és kijelentésket tesznek, perverz megnyilvánulásokat. Biztos vannak kivételek ne támadjatok, de én most a személyes tapasztalataimról beszélek amit én élek meg.

Szóval sajnos én ezeket tapasztalom. Emellett amúgy sokan vannak akik nagyon hamar veszítették el a szüzességüket, ilyen 13 mondjuk. Én ezt sokkal inkább gázabbnak tartom hogy valaki 13 évesen vesztette el (vagy hamarabb..), minthogy valaki még 20 évesen szűz. Ez nem gáz, én nem is szégyellem egyáltalán mert nincs mit. Ez inkább dicsőség, én büszke vagyok rá hogy még senki nem kaphatott meg, rám nem tudnak mutogatni kinek voltam meg, majd csak annak adom magam akinek én úgy gondolom hogy akarom, aki megérdemel.

De vannak olyan éretlen lányok meg fiúk is, akik szemében ez ciki. Pl az osztályomban ma is beszélgetett 2 lány ilyen nyílt témákról. Hozzáteszem hogy mindenki előtt, tanár iskolatársak stb. Hogy nekik milyen a szexuális életük, gyerekről is beszéltek meg minden. Én meg pont közel ültem hozzájuk és rólam is kérdeztek, gyerekről mindenről. Rákérdeztek arra is hogy szűz vagyok-e, én erre igennel válaszoltam és kifejtettem miért van ez, amiket fentebb is említettem. Kb lenéztek és magyaráztak erről mindenfélét. Kellemetlen érzést akartak bennem kelteni. De volt 1 lány meg 1-2 fiú akik teljesen normálisan mellém álltak és megvédtek. Hogy miért lenne gáz, el tudja dönteni mit akar, egy ilyen szép csinos csajnak bármikor lenne ha akarná de azért mert nektek mindegy neki attól nem. Mások nagyon meglepődtek, de ezt már megszoktam mert mindenkinek ez szokott lenni a reakciója hogy alig hiszik el, mert tényleg szép lánynak tartanak. De én nem vagyok könnyen kapható. A lány is mellém állt hogy az a gáz inkább hogy ti 13 évesen már szét voltatok lőve hát nem az a normális el ne higyjétek. Ő meg még senkinek nem adta magát és nagyon jól teszi, neki csak annál jobb lesz majd, mert tudni fogja kivel érdemes. Azt is mondta még, hogy ő is mondjuk hamarabb vesztette el 16 évesen, de ha visszacsinálhatná akkor inkább várt volna úgy mint én. Mert megbánta, nem volt jó stb.

Úgyhogy tényleg amúgy ez lenne a normális hogy kivárod a megfelelő személyt és igazán akarni fogod. Ez nem korhoz kötött hogy mikor kell elvesztened. Minden attól függ hogy ki az a személy akivel úgy érzed akarod, a kapcsolatod minősége, az érzéseid döntik el. El kéne már felejteni ezeket a sztereotípiákat, a nyomást hogy mi gáz mi nem. Nem kell hamar elveszteni, az nem normális. Én utálom mikor ez alapján ítélik meg az embert és lenézik aki még szűz. Jobb az ha 12 évesen veszted el egy kisgyerekkel nem férfivel? Jobb ha egy undorító ittas lepukkant buliba veszted el 15 évesen egy random ismeretlennel? Jobb ha 14 évesen veszted el azzal a barátoddal aki csak kényszerített rá, nyomást gyakorolt rád mert ő akarta már te meg akaratod ellenére mentél bele? Vagy inkább 20 évesen a pároddal aki iránt minőségi érzéseid és vágyaid vannak, nőként kezel és férfiasan odafigyel rád? Úgy nem hiszem hogy megbánná valaki is. De így ahogy most mennek a dolgok, meg merem kockáztatni hogy 80%-uk megbánja amúgymeg. Nagyon sok ilyet hallok.

Éretlen fiúk szoktak olyanokat mondani, hogy nem szeretik a szüzeket merthogy velük kínlódni kell. Hát ilyet is csak gyerekes fiúk jelentenek ki. A férfiak ezzel máshogy vannak, képben vannak a dolgokkal, inkább örülnek ha találkoznak egy szűz lánnyal mert előttük senki nem nyúlt hozzá és ők lehetnek az elsők nekik. Egy igazi férfinek ez nagyon sokat jelent, nagyra értékeli. Az éretlen fiúcskák ha meg ilyet mondanak az azt jelenti hogy gyengék, nem tudnak kezelni egy ilyen lányt. Nem érettek a helyzethez.

Na de mindegy nem megyek bele bővebben, csak meséljetek kicsit hogy ki van ezzel hasonlóan



2022. okt. 7. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Ebből az egészből valahogy az jön le, hogy nem bírod elfogadni, hogy nem találsz megfelelő partnert és folyamatosan mentegeted magad, hogy véletlenül sem veled van probléma, hanem a fiúkkal „mert éretlen, meg mind arra megy”, a lányok meg ribik. Kissé olyan, mint ha irigykednél azokra, akiknek már van szexuális kapcsolatuk. Folyamatosan azt írod, hogy a többi lány mekkora ribi, meg könnyen adja magát, de bezzeg te vagy az etalon mert hogy te 20 évesen szűz vagy.

Szóval ez a hozzáállásod a gáz, nem az, hogy szűz vagy. Egyébként a most már eljuthatnánk oda 2022-ben hogy a szüzesség nem egy érték, hanem egy állapot.

Egyébként meg nem minden férfi egy ösztön állat. Szóval megfogod találni a megfelelő partnert, aki szeret és hajlandó vagy vele egyepetyélni.

2022. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Érdekes következtetés.

Én nem “mentegetem” magam, attól mert ezeket elmondom. A tények azok tények, hogy mondjam máshogy amik a világban történnek, mint rendesen tényként? Ha elmondom ha nem, ezek a dolgok jelen vannak. Szerintem inkább te olvasóként nem bírod ezeket a tényeket elfogadni vagy belátni, nekem meg ez jön le a válaszodból. Mert neked szemet szúr az, hogy én ezeket belefoglaltam az írásomba.

Vagy az lenne a helyes, hogyha én itt végig magam ostoroznám hogy velem baj lenne ezért meg azért? Nem erről van szó, én csak leírtam a helyzetet hogy mi is van. Nem azt akartam most itt felkutatni hogy én miért nem találtam még ilyen embert mert nem ezen volt a hangsúly, hanem hogy ki él még át ilyen helyzeteket rajtam kívül.

Azzal meg nincs bajom alapvetően ha valaki normális keretek között szexuális életet él, én nem vagyok irigy senkire, miért is lennék az. A probléma azzal van, hogy akik túl fiatal koruk óta szexuális életet élnek többnek tartják magukat egy szűznél, ebből kifolyólag kinézik őt, bántják. Ez lett volna a kiragadnivaló lényeg a szövegemből.

2022. okt. 7. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem sértésként, tényleg nem akarom, de a kérdésednek egy kicsit női incel vibe-ja van.

Na de hogy a válaszra térjünk.

Szerintem próbálj más közösségben keresni embereket (esetleg vallásos, vagy vallásos háttérből jövő fiúk?). Lehet hogy csak a rossz körben keresed az igazit.

2022. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Én 25 évesen vesztettem el, kb. ugyanez volt a helyzet. Érzelmes típus vagyok, akibe szerelmes voltam, azzal nem jött össze (illetve nem jutottunk el odáig), akik meg irántam érdeklődtek, azok nekem nem tetszettek. Nem bántam meg utólag, hogy így alakult.


Az írásodból viszont nagyon sok keserűséget érzek, és ez is normális. Én is frusztrált voltam, hogy nekem miért nem sikerül egy normális kapcsolat. Szerintem fogadd el, hogy bánt téged a dolog. Nem kell magadat mentegetni, önmagad előtt sem. Nyilván az is rátesz egy lapáttal, hogy a mai világban az emberek 90%-a így áll hozzá, ha ennyi idősen szűz vagy, rögtön jön a kombinálás, hogy biztos valami nagy "gáz" van veled. Ez nagyon bántó tud lenni. De ha tényleg nem zavarna, akkor nem írtál volna ki egy ilyen hosszú esszét az egész helyzetről, és nem várnál megerősítést. Annyit tudok tanácsolni, hogy várd meg a számodra megfelelő embert - ez persze nem azt jelenti, hogy csak ülsz és vársz, ismerkedni kell. Néha úgy fogod érezni, hogy tűt keresel a szénakazalban, de nem lehetetlen megtalálni. Kitartást, nem vagy elkésve!

2022. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondold jól át a #4 (19:11) válaszoló utolsó mondatait és cselekedj azok szerint.

Ffi.

2022. okt. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%

Kedves kérdező! Én is így vagyok majd nem vele mint te csak én a lányokkal.

Randi ilyesmi volt több is de rendes kapcsolatom még nem! :/

Én is csak az igazival szeretném elveszíteni!

25/F

2022. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó kis regényt írtál. Nem gáz 20 évesen szűznek lenni, de ha eddig csak "olyan" fiúkkal találkoztál, akkor te csinálsz valamit rosszul. Garantálom, hogy van legalább néhány lesajnált kocka a környezetedben, olyan, aki a tenyerén hordozna és nem csak még akarna dugni, ha észre vennéd szerencsétlent...

Amelyik srác nem csak a szexre hajt, az nem fog kezdeményezni sem, hacsak nem kap tőled teljesen egyértelmű erős jeleket. Erős jeleket, nem ilyen kétes női praktikákat!

2022. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!