Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Veletek minden lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Veletek minden lány flegma szokott lenni amikor először ráírtok?

Figyelt kérdés
16/F Szóval van egy lány, akivel 18-án, egy buliba tartó buszúton ismerkedtem meg. Nem sokat beszéltünk, és a bulin sem találkoztunk, reggelre már nem is nagyon emlékeztem rá, de bejelölt, úgyhogy gondoltam ráírok. Tehát a buli után egy nappal Megkérdeztem hogy ő-e az a lány, akivel a buszon beszéltem, aztán próbáltam beszélgetést kezdeményezni, de nekem úgy tűnt az írásaiból, hogy nem igazán akar velem beszélni. Nem egyszavas válaszokat adott, de nem is olyan hosszúakat, legtöbbször próbálta egy mondattal elintézni a kérdéseimet. Ő meg sosem kérdez tőlem, olyan ez, mintha csak azt akarná, hogy ne írjak rá többet. Lehet, hogy majd később nyílik meg, ha már többet beszéltünk? Nektek is minden lány ilyen az elején? Vagy ez azt jelenti, hogy ne is írjak rá többet? Ha pár napig nem írnék rá, szerintetek ő rám írna?

2019. ápr. 21. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen, a nők így működnek, amíg rá nem jönnek, hogy ha nagyképűsködnek, nem lesznek megdugva. Általában harminc körül kezd ez leesni nekik. Addig általában a bunkó palikra buknak, akik kutyába se veszik őket, mert ösztönösen az alfahímmel akarnak párosodni.
2019. ápr. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy bejelölt nem azt jelenti hogy akar is tőled valamit. Így meg aztán főleg.
2019. ápr. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
HHa rád olyan lány írogatna aki nem jön be te se nagyon válaszolnál neki, inkább még a gépet is kikapcsolnád így van? Aki pedig tetszik annak kapásból írnád a választ így van?
2019. ápr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok, számára fontos következtetést von le abból, hogy mit és hogyan 'írsz rá'!

Ha "Mizu"-val kezded, örülj, hogy egyáltalán kapsz választ.

2019. ápr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Én annak írok így vissza, aki, teljesen hidegen hagy, akár idegesít is. De ez hülye taktika, utána mindig megmondom, hogy ne beszélgessünk. Fölösleges ezt játszani.
2019. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne flegma, mert nem akar veled beszélgetni? Nem akar és kész. Nem kell erőltetni. Ne írj neki többet.
2019. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt egy lány, mindíg ő írt rám, szóval csak akarhatott beszélni gondolom. Nagyon ritka volt, ha kérdezett valamit, egyetlen szmájlit se írt végig és nem is igazán írt hosszú válaszokat. Kb 1-2 mondat mindíg. Volt hogy vissza se írtam már neki, mert falra másztam tőle, hogy olyan közönbös végig, de mindíg ír.

Van olyan aki egyszerűen nem tud írásban beszélni, nem tudja magát kifejezni. Korábban itt erről volt is egy kérdés és rengetegen írták, hogy ők se szeretnem írásban beszélni. Lehet az a lány is ilyen vagy akkor dolga volt, nem volt ideje írni, te beszéltél parasztul amin ő megsértődött, valóban nem akar tőled semmit.... Rengeteg forgatókönyv van a dologra.

2019. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!