Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány a suliból ahova járok és valszeg én is bejövök neki(még sosem beszéltünk de sokszor szemezünk stb). De kiderítettem róla, hogy hol lakik és az a problémám, hogy nem nagyon bírom a buszt(autóval gyógyszerrel max egy tőlem 17 km-re levő települesig bírom úgy ahogy hányás nélkül de a buszt még annyira sem bírom) és VISZONYLAG messze lakik és oda csak busz van ahol lakik(át kell buszoznom arra a bizonyos 17 km-re levő településre és ott át kell szállnom egy másik buszra és onnan még kb 10 km de mindenegyes útba eső településen megáll ami megint csak rossz nekem rosszullét szempontjából)

2022. nov. 14. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Először inkább suliban kéne beszélgetni vele. Az hogy elmész hozzá még arrébb van. Először is szólítsd meg, vagy hívd el suli után valahova.
2022. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván ez lenne eleinte csak azért nem mindig az lenne, egyszer eljön az is, hogy nem csak suli után meg suliban talizunk és én ettől félek, azért nem akarom lehányni a lányt😆
2022. nov. 14. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg majd ő megy fel hozzád. Az se megoldhatatlan ;)
2022. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát tudom, megoldható, de azért az úgy nem mehet végig sztem h csak ő jön hozzám. Pl a szüleit is egyszer meg kell ismernem
2022. nov. 14. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"még sosem beszéltünk de sokszor szemezünk"


Ez alapján még egyáltalán nem biztos, hogy tényleg személyiségre is megkedvel majd, ergó felesleges most azon agyalni, hogy milyen messze lakik tőled. Kis lépésekben haladj.

2022. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon ritkán mész, arra lehet taxi.
2022. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!