Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyek rá egy lányt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek rá egy lányt, hogy beszéljen velem? Szeretne, de nem tud...

Figyelt kérdés
Ez így nagyon bizarr, de mindig én beszélgetek, ő csak néha-néha egy-egy szavas válaszokat ad. Ha pedig elmennék, van, hogy utánam kap, hogy ne menjek, meg hasonlók. De hiába kérdezem, magától nem kezdeményez beszélgetéseket, és nem beszél szinte semmiről.
2022. nov. 18. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Hányévesek vagytok? Honnan és mióta ismeritek egymást?
2022. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy. Neki ennyire nulla a kommunikációs készsége. Gondolom valami agyatlan tinilány.
2022. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő 14, én évekkel idősebb. Táncos, én is, ott láttuk egyszer egymást, aztán neten beszélgettünk (főleg én), és amikor megyünk táncra, gyakran "beszélgetünk". A legrosszabb, hogy volt már olyan, hogy nem beszéltem vele, mert nem voltam a legjobb formában, és a közös ismerősünknek mondta, hogy nem kedvelem már, meg ilyenek. De ő nem írna rám, vagy nem keresne fel.
2022. nov. 19. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:

A második nem értem miért lett lepontozva, teljesen igaza van, a második mondattól eltekintve.


Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen 0 kommunikációval megáldott egyéneket minél hamarabb el kell kerülni, mert szinte 100% az esély rá, hogy komolyabb dolog nem lesz belőle. Egymás idejét meg felesleges húzni.


Én szeretek beszélni, mindenről van véleményem, és a kommunikációs készségemet is jónak tartom, de volt már olyanban részem, hogy hiába bejöttem a lánynak, egyszerűen olyan személyisége volt, hogy képtelen volt kommunikálni. Az ilyen beszélgetések átmennek mindig egy kihallgató részbe, ahol szinte már hülyének érzed magad, mert hozod fel a témákat, érdeklődsz, ő meg csak válaszol.


Megértem, hogy tetszel neki, stb, de engedd el, mert javulni nem fog a helyzet, főleg, hogy ilyen fiatal még.

2022. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!