Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom azt szeretné, ha a...

Párom azt szeretné, ha a keresztlánya kisfia ma nálunk aludna. Hogyan beszéljem le erről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az anyuka engedné, de én nem tartom jó ötletnek. A baba éjszaka tv-t néz én meg nem merem egyedül hagyni amíg mi alszunk. Meg, hol is aludna, nincs kiságya. Mi a véleményetek?
2015. jan. 4. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Baba éjszaka tvt nézz. Jó vicc. :D
2015. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Éjszaka TV-ét néz a baba? Bekapcsolja magának? LOL

Esetleg egy sört is kinyit? :D

2015. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
csak mondd neki, hogy úgy érzed, hogy ez túl nagy felelősség még kettőtöknek.
2015. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Ha a férjed vállalja hogy felügyeli a keresztlánya kisfiát éjszaka akkor nem állnék az útjába. Ha a te nyakadba szeretné ezt vállalni akkor nem engedném. Ha egy ház nem kisgyerekhez van átrendezve, egy csomó olyan dolgot tud a szájába venni ami nagyon veszélyes lehet rá nézve.

Ha ő szivélyeskedni szeretne akkor ne fogd vissza, de engedd át a felügyelet oroszlánrészét neki.

2015. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Egy éven aluli? Légzésfigyelő monitort is használnak még neki? Ha igen, tudjátok mit kell tenni amikor kihagy egy kisbabának a légzése?
2015. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Itt rajtam kívül csak a másodiknak esett még le, h kamu az egész kérdés úgy ahogy van? :D
2015. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Két éves. Igen, szokott éjszaka meséket nézni, mert ő nappal alszik többet nem pedig éjszaka. Sajnos így van szokatva.
2015. jan. 4. 20:00
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Ja, két éves, átakar hozzátok menni, tvézni akar ja és a keresztlány kisfia, ti meg vagytok vagy kb. 20 évesek. :D De sebaj kérdező, azért jót nevettem! :D
2015. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Röhej ez a kérdés:S

Ilyen a világon nincs!

2015. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
éjszaka nincs mese legalábis 2 éveseknek valo.így sántit a történet.
2015. jan. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!