Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet csinálni, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, ha egy lány a barátnői/haverjai miatt viselkedik velem mocsok módon, pedig szeret?

Figyelt kérdés

Szóval több baráti köre van. Vannak ilyen zűrös éjszakai bandázó arcok, vannak ilyen művészcsajok, táncosok, ilyen kis retardált gyökerek, meg szimpla ribik.


Ha zűrös éjszakai bandázó arcokkal van, rendkívül bunkó velem, kinevet, meg minden. Ha művészcsajokkal, táncosokkal van, akkor odavan értem. Ha a retardált gyökerekkel, akkor semleges. A ribikkel meg konkrétan mondogatja, hogy nem vagyok jó pasi, meg ilyenek.


Érdemes komolyabban foglalkoznom vele, vagy mindig a barátai fogják meghatározni?


2022. dec. 14. 10:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy közelíteném meg: oké, hogy te úgy érzeleled ezeknek az embereknek a társaságában máshogyan viselkedik veled, de valójában ez ő.

Ilyen a személyisége, mellékes, hogy kikkel van, ha nem akarna nem viselkedne úgy.


Ha bunkó meg kinevet, szavakkal bánt, akkor nem biztos hogy kellene vele foglalkoznod úgy egyáltalán.

Ha valakinek őszintén fontos vagy, akkor úgy viselkedik, hogy érezd is, normálisan szól teljesen mindegy ki van ott, ki nincs.

2022. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy vagy normális lesz (mellékeld azt is hogy neked mi a normális, mert neki ezek mind azok valszeg), vagy hagyjon békén. Ha változtat akkor jó, ha nem akkor meg nem kár érte.
2022. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Műt lehet csinálni? Otthagyni és majd felnő egy egészséges kapcsolathoz remélhetőleg.
2022. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szeret. Ne áltasd magad ilyennel. Aki szeret, az nem viselkedik direkt így veled. Keress mást.
2022. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Először beszélnék vele, aztán ki is dobnám, ha nem változik.
2022. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ahogy az 5-ös mondja. Simán lehet éretlen, így jelezz neki vissza, hogy ez így eléggé bántó számodra. Akkor majd mérlegeli, hogy vagy-e annyira fontos számára, hogy ezekről leszokjon. Fontos a visszajelzés, ilyenekből tanuljuk meg, hogy mit szabad a másikkal megtenni. Valaki korábban ezt nem tanulta meg, nem biztos, hogy tehet róla. 50f
2022. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 NTBS ***** válasza:
67%
Egy őszinte beszélgetés. Ha változik van jövő, ha nincs akkor búcsú.
2022. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is meg kéne vele beszélni, mert ez így elég tarthatatlan
2022. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretek valaki, akkor mindegy, hogy kikkel vagyok nem fogok vele így viselkedni.
2022. dec. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Pont tegnap volt egy esemény a haverjaival. Mentem köszönteni a csajt, és rám ordított, hogy ha még egyszer feltűnök, a bíró anyjával elintéztet egy életre...


Most meg dobálja a szíveket Messengeren. Ez szerintem már beteges, nem?

2022. dec. 15. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!