Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes járnia egy bipoláris...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes járnia egy bipoláris lánynak egy borderline fiúval?

Figyelt kérdés
Vagy ebből semmi jó nem születhet?
2023. jan. 8. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Minden a mértékektől függ. Ha egyiküknek sem durva a betegsége, akkor simán lehetnek együtt.
2023. jan. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
meg kell próbálni
2023. jan. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Ezek a mai fiatalok:D Ma már nem tudják, hogy fiúk vagy lányok legyenek, nem tudják, hogy járjanak e egy bip.. vagy bord.. valamivel.. De nem bánom, hogy nem most vagyok tini. Nálunk csak annyi volt, hogy tetszik és el merjem e hívni. Nem kitalált betegségek összeillését vizsgálgattuk.. Bárcsak jönne már egy szép meteor felénk.
2023. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Próbáljátok meg, mit veszíthettek?

Végülis elég hasonló a két betegség. Én borderlineos vagyok, de nagyon jól megértem magam a bipolárisokkal

2023. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Megpróbálni meg lehet és szerintem érdemes is.:)
2023. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Én bipoláris lány vagyok.Semmi szín alatt nem járnék borderline személyiségzavarossal,pedig több embert is ismerek vele,van közelebbi barátnőm is aki az. Többek között az ilyen emberek folyamatos vívódását,egyik pillanatban ezt gondolom az emberekről a másikban meg azt, bármit megteszek egy kis figyelemért,rettegek,hogy elhagynak, emiatt folyamatosan kontaktusban kell lennünk stb.nem tudnám párkapcsolatban elviselni.

Ettől függetlenül te döntöd el.

2023. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
79%
Attol függ,hogy mennyire erősen borderline. Nem egyszerű helyzet az biztos. De a bipoláris is durva,ha nagyon mániás valaki.
2023. jan. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A borderlintol isten ments.
nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!