Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha a lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a lány, akibe beleszerettem, kiderült, hogy egy ribi?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, rendes lánynak tűnt, de pár kedves szóért volt, hogy már leszpott valakit buliban, meg így egy srác csak int neki, hogy na gyere, vigyorogva, és mennek a sulibudiba... Szóval... Mit lehet ilyenkor tenni?
2023. jan. 18. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Fel a fejjel! A mondás szerint k*rvából lesz a legjobb feleség!
2023. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Hagyod őt, próbáld elfelejteni és keress egy rendes lányt. Mármint, tegyük fel, össze is jönnél vele, szívesen lennél együtt olyannal, akinek ilyen az értékrendje és már fűvel-fával kavart előtted? Itt az egyetlen megoldás a továbblépés.
2023. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Honnan tudod, hogy ezek a sztorik igazak? Nálunk volt olyan lány, akiről azt pletykálták, hogy valakivel dugott az egyik szünetben a wc-ben, pedig egész szünetben vele beszélgettem az épület másik végében. Simán lehet, hogy full kamu az egész, ez esetben pedig ismerkedhetsz vele nyugodtan.
2023. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Hát... három lehetőséged van.

1. Nem tudhatod, hogy ettől függetlenül párkapcsolatban hűséges-e. Ha igen, és elfogadod őt, akkor akár még egy jó kapcsolat is lehet ebből.

2. Bár nem tudom, ez mennyire jó ötlet, de mondjuk... szexkapcsolat is létezik.

3. Keresel mást.


Egyébként annyit még hadd tegyek hozzá, hogy nem feltétlenül kell valakit egy büdös r*bancnak titulálni azért, mert nem épp elvárásainknak megfelelő a szexuális viselkedése. Én konkrétan ismerek olyat, aki hasonló volt, a háta mögött csak "szopósmalacnak" hívták, mert tényleg az ismerőseinek legalább a fele már ment el a szájában. Nem azért, mert egy született ribi volt, hanem mert komoly lelki gondjai voltak, súlyos önértékelési zavarral küzdött, és bármit megtett egy kis figyelemért. Mert azt hitte, hogy a másik ettől értékeli, jelenteni fog neki valamit.

Azóta eltelt 10 év. 8 éve párkapcsolatban van, azóta senkinek nincs esélye intim közelségbe kerülni hozzá. Szóval ha igaz is a sztori, még nem jelenti azt, hogy ne lehetne vele normális párkapcsolatot kialakítani. (Ugyanakkor a fordítja is megtörtént: jártam anno olyan lánnyal, aki előttem életében egyszer csókolózott, full szűz volt, szexelni az összeköltözésig nem is lett volna hajlandó. Aztán egyszer csak szakított, és hopp, egy hónap múlva ír nekem, hogy hát teherbe esett egy ismeretlentől. Addig ő volt az, akitől még egy csókot is úgy kellett kiimádkozni.)

Persze, #3 is nagy igazságot mond. Honnan tudod, hogy ezek igazak??

2023. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4,

Ez csak annyit jelent hogy a lányok kitudnak fordulni magukból egyik pillanatról a másikra.

És én is ezt tapasztaltam, szüz lányból nagyon könnyen kapható lett, lefeküdt vkivel rögtön és teherbe esett, és meztelen képei mindenhol ott voltak, előtte meg apáca volt mindig. De fordítva is nagyon könnyen kapható volt aztán lett belőle nagyon ragaszkodó hüséges stb.

Kiszámíthatatlanok

2023. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Győződj meg a hírek valódiságáról.

Ha gondolod, kezd vele kapcsolatot és beszéljétek meg a viselkedés szabályait, korlátait is. Ha észre veszed, hogy nem tartja be, mondd el neki az okot a szakításra.

2023. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Mit szeretnél tenni? 😃
2023. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!