Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az,hogy inkabb a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az,hogy inkabb a tini lanyok jönnek be?

Figyelt kérdés
Volt mar velem egykoru baratnöm meg par evvel fiatalabb is de mostanaban inkabb a fiatalabb lanyok erdekelnek. 30F
2023. febr. 23. 17:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
86%

#41

Ezt cáfolnám, mert nálunk megboldogult Böszörményi tanárúr olyannyira szerette a 9 éves kislányokat, hogy feleltetéskor kihívta őket a tanári asztal takarásába simogatni. Szerencsére velünk kisfiúkkal szemben nem volt ilyen hajlama, nekünk körmöst szeretett adni favonalzóval.

Remélem, hogy a lányos apukák azért jól elverték a vén kommunistát, mert az iskolaigazgató még csak ki sem rúgta, feljelentés véletlenül sem lett belőle. Azok a szép 80-as évek!

2023. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom pontosan. De az is lehet, hogy valami próbléma van
2023. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
30%
Nekem volt egy olyan korszakom, ahol kifejezetten a 12-13 évesekre kattantam.
2023. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
11%
Mert tini szinten van az agyacskád
2023. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
93%

Hát megmondom őszintén, én azt tapasztaltam hogy nincs akkora különbség a fiatal tinilányok és a huszonévesek között. Mármint itt most felfogásra gondolok, meg a kapcsolathoz való hozzáállásra. Sőt egynémelyik tizenéves érettebben viselkedett mint a korombeli "felnőtt" nő, akire ha azt mondom érzelmileg kb 13 éves szinten van az már dicséret lenne.

Persze lehet csak én fogtam ki őket, meg nyilván minden korosztályban vannak kivételek, de nekem sajnos túlnyomórészt negatív tapasztalataim voltak.

2023. júl. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
47%
43: Kérdés, hány évesen?
2023. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
50%

Azoknak jönnek be leginkább a tini lányok, akiknek kimaradt a valódi csajozás gyerekkorukba, vagy későn vesztették el, vagy kevés lánnyal dugtak fiatalon (5 nél kevesebb).


Az általános magyar morál / elszigetelt alacsonylélekszámú falvak, kisvárosok, a normális szórakozóhelyek, meg a társadalmi különbségek és a néphülyítő (anti)szociális média miatt sajnos ez manapság IS népbetegség.


Mind a fiúk, mind a lányok 70%-a már 12 évesen szexelne, etnikumtól függetlenül!


Ezt lehet tagadni, meg prűdködni, de marhakönnyű lenne bizonyítani, ha nem lennének ilyen törvények amilyenek!


(ezért vannak).

2023. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
86%
Én azokat szeretem, akik szabadabbak.
2023. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
86%
Mert a kis testük üde. Gondolj már bele, lehet 14 éve még nem is létezett, te meg a jó harmincas, negyvenes testeddel, mintha egy finom, lágy, zsenge gyümölcsbe kóstolnál.
2023. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
76%
Gondolj bele, milyen kis hülye, buta, üresagyú gyerekek. De a mellük, a fenekül, a puncogójuk már nem gyerek. Szóval jó ez.. Finom ez.
2023. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!