Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az,hogy inkabb a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az,hogy inkabb a tini lanyok jönnek be?

Figyelt kérdés
Volt mar velem egykoru baratnöm meg par evvel fiatalabb is de mostanaban inkabb a fiatalabb lanyok erdekelnek. 30F
2023. febr. 23. 17:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
50%

Ennek evolúciós pszichológiai oka van, minel fiatakabb, életerősebb, annál nagyobb volt az ősidőkben az esélye, hogy sikeresen felneveli a gyermekét, és továbböröklődek a génjei a férfinak.

Amugy nekem is bejönnek, ez természetes. 56F

2023. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
62%

51

Hát azért egy 16-18 éves csaj egyáltalán nem életerősebb egy 26-28 évesnél. Ne beszélj már hülyeséget ha a 28 éves üt egyet a 18 éves kifekszik.

2023. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
100%
Felrertelmezed, 52, de nem baj, e leirtam ertelmesen. Megprobalom megegyszer, hatha megerted: A multban, amikor rovidebb volt a varhato elettartam, minel fiatalabb, mar erett lanyt teherbe ejtve volt nagyobb esely a genek tovabborokitesere. Ez a kesztetes el tovabb jelenleg is, mivel ezek a dolgok a genheinken vannak.
2023. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
22%
Mert nincs életed és egy tipikus pancser vagy, aki senkinek nem kell a saját korosztályában. Így aztán szépen befűzhetnéd a naív kamaszcsajszikat, akik egy szép szóért is bármire képesek.
2023. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 NTBS ***** válasza:
100%
Azért a mai lányok közül sok megéri a pénzét. Erről tudnék mesélni.
2023. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 A kérdező kommentje:

54 megnyugtatlak van eletem, sajat valalkozasom es most is lehetne legalabb 3 baratnöm a sajat korosztalyombol.

Ennek ellenere is a tinik jönnek be.

A pancser meg te vagy evi neni aki a kutyanak nem kell mert kiöregedett mar reg.

2023. nov. 2. 18:16
 57/64 anonim ***** válasza:
55%
Majd szólok a férjemnek, hogy egy pancser pedofil szerint rossz emberrel alapított családot. Ha lehetne három csajod is, akkor tessék, ott vannak. De ne kislányokra gerjedj már baszki. 27 vagyok, az én korosztályomban is vannak simán jó csajok, akiknek már esze is van, nem mint a 16-19 éves félgyerekeknek. Persze közöttünk már nehéz lenne könnyűt találni, nekünk már elvárásaink vannak :D
2023. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:

57,Hat ezaz fsznak se kell a sok hülye elvarasotok,egy tinilany meg nem ennyire elvaros meg befasult mint te. amugy meg anyukad a pedofil, tisztaban vagy egyatalan a szoval hogy mit jelent te szerencsetlen? Mert szerintem fingod nincs rola.

Egy 18-19 eves meg miota kislany mar? 😂 sirok rajtad..

2023. nov. 10. 19:29
 59/64 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint csak bizonyítod az állításaimat. A mostani 18-19 évesek szinte gyerekek agyban. Ha meg nem tudsz teljesíteni néhány alapvető elvárást, akkor egyáltalán nem kellene párkapcsolatot kezdeményezned. Ha hozzám 16-18 évesen egy 30 éves pasi akart volna közeledni, apám leült volna beszélgetni vele, de az életkedve elment volna. Tudom mi a pedofília. Tulajdonképpen te is az vagy, hiszen az éretlenekre buksz felnőtt létedre. Sajnállak is érte, egyedül fogsz megvénülni. TALÁN ideig-óráig néhány önbizalomhiányos kislány fennakad a horgodon, aztán kimaradsz az életből. Az mondjuk igaz, hogy nagyon jó példa vagy a gyerekneveléshez. Elrettentő példa. A befásultsásról csak annyit, hogy amíg egy velem egykorúval lehet beszélgetni és programokat csinálni, a mostani tinikorosztály, akikre te annyira buksz, hétvégi piálásra és egy-egy kefélésre alkalmas. Ha neked ez elég, akkor igen szomorű gyerekkorod lehetett.
2023. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:

Ja, te vagy a tökeletes pelda ra hogy miert nem kellenek mar a hozzad hasonlo koru ribik.

Olyan irrealis elvarasaik vannak a mai 27-30 eves nöknek amit nem tudok es nemis akarok teljesiteni.

Nem tudod mi a pedofilia, nezz utana adig ne beszelj hülyesegeket. 18 eves kortol szerencsere nem kell semelyik szülönek a bele eggyezese hogy kivel van együtt a lany,tehat telibe szarnam 😉 de az alatt se különösebben erdekelne.

Ha pedig neked az faj hogy nekem a tinik jönnek les*zoophatszt, a szanalmas frusztraciodat meg mashol kene levezetni. Latom reg qurt meg a csavod, sajnallak biztos egy fiatalabbat kurogat.😂 Na pa 😄

2023. nov. 10. 19:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!