Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ráírjak, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak, vagy inkább próbálkozzak a beszélgetéssel?

Figyelt kérdés
Egy srác tetszik, aki az osztálytársam. Eléggé félénk, introvertált vagyok, ezért nem nagyon mertem hozzászólni.

2022. aug. 11. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Ne firkáld össze légyszi...

Még ennyi év után sem tudtam megszokni, ezt az idiótizmust, hogy a neki írjak helyett a ráírják-ot használják. Bocsi, nem te tehetsz róla. Valószínű te már ebbe születtél bele.


Egyébként miről szeretnél írni neki? Mi az amit személyesen nem mersz elmondani neki?

2022. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed magad annyira biztosnak, akkor inkább írj.
2022. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel az osztálytársad, könnyen találhatsz egy ürügyet, amivel hozzá tudsz szólni. Mondjuk, hogy kölcsönkérsz tőle egy radírt vagy egy tollat, és akkor így tuti, hogy kétszer is fogtok beszélni, mert egyszer csak visszaadod neki...

Persze a te döntésed, hogy milyen formában kommunikálsz vele, ez csak az én tanácsom.

2022. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es: A James Webb teleszkópról írnék neki, mivel őt is érdekli az űrkutatás...

Egyébként köszi a válaszokat:)

2022. aug. 12. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!