Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban hogy lehetséges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban hogy lehetséges barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Elvileg az okostelefonok elterjedése előtt gyerekjáték volt akár az utcán is ismerkedni, most meg mi van? bármelyik lányhoz odamegyek, vagy elküld melegebb éghajlatra vagy jobb esetben levegőnek néz.


a közösségi oldalakon is lehetetlen, vagy letiltanak vagy vissza se írnak.


tehát valakinek van tippje hogy hogy közeledjek az ellenkező nem irányába? akinek van barátnője azt is leírhatja hogyan találtak egymásra


2023. márc. 20. 19:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36%
Ha abszolút senki nem hajlandó ismizni veled, akkor benned van a hiba, szóval először nézz magadba és kérdezdgesd az ismijeidet, hogy mi lehet a baj.
2023. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tini párkapcsolat kategóriába írtad, feltételezem, hogy tizenéves vagy.

Ebben a korban, mostanában jó eséllyel az osztályodból, sulidból tudsz ismerkedni, először haverkodni lányokkal, "gyakorolni", aztán ha már bizalmasabb baráti kapcsolatod van valamelyik lánnyal, akkor komolyabbra is fordíthatod a dolgokat.


Social median tényleg nagyon nehéz mostanában ismerkedni, igazából nem is nagyon ajánlom.

2023. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
6%
14 éves lánynak pénzt kell adni.
2023. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

" jó eséllyel az osztályodból, sulidból tudsz ismerkedni, "


az osztályomban nincsenek olyan lányok akik érdekelnének, meg amúgy se ajánlott iskolán belül összejönni senkivel mert ha szakítunk vagy valami akkor elég kényelmetlen lenne minden nap látni a másikat

2023. márc. 20. 19:49
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk szórakozóhelyen, házibuliban, plázában?
2023. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyre és házibuliba nem megyek, ott sok az agresszív 0 IQ-s részeg idióta, plázába meg nem ismerkedni megy az ember
2023. márc. 20. 20:00
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Talán a hozzáállásoddal van baj. "Barátnőt szerezni", ember, neked mindegy, hogy kicsoda, csak legyen barátnőd?
2023. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"ember, neked mindegy, hogy kicsoda, csak legyen barátnőd?"


vannak napok amikor igen. például a mai is ilyen. viszont máskor meg van 24857 elvárásom, sokszor én se értem magamat

2023. márc. 20. 20:29
 9/27 anonim válasza:
88%

Nem tudom milyen volt régen ismerkedni, de ha hozzám odajönne az utcán egy idegen, aki például lehet nem is az esetem és ismerkedni akarna hát... 😅 Neten sem szeretek, nem olyan mint személyesen + ha elkezdesz valakivel neten ismerkedni utána kínos lesz a személyes találkozás szerintem


Talán inkább a közvetlen környezetetben kellene keresgélned. Saját osztályból inkább ne, de másikból ha nagy a sulitok és találsz valakit akivel esetleg szakítotok majd akkor nem fogsz vele olyan gyakran összefutni, el lehet kerülni az ilyen kellemetlen találkozásokat. Ha egy másik osztályból tetszene valaki olyan ismerőst kell keresni, aki tudja ki a lány és segíthet neked, hogy beszélni tudjatok stb.


Ami még a sulival kapcsolatos a táborokba is szoktak ismerkedni egymással (már ha szoktatok menni) Ott mindig sok új arccal lehet találkozni.


Barátaid lány ismerőseinél, netán rokonánál (ha nem túl közeli) náluk lehet próbálkozni. Csak ne barátod tesójával ha nem muszáj mert az nem biztos, hogy jól sül el(tapasztalat :D)


Nekem egy barátnőm neten ismerte meg a barátját, mindketten nagy gamerek és egy játékon keresztül (azt hiszem metinen) jöttek össze. Most már komoly a kapcsolatuk. Ha szeretsz játszani valamin, ami ilyen multiplayer játék azon könnyű lehet.


Ami még eszembe jutott és direkt erre vannak kitalálva a társkeresők. Egyetlen, amit ismerek bár őszintén sose használtam, a Tinder. Azért azt mondanám, mert ha jól tudom azon sok fiatal is van, nem csak ilyen 40+os egyedülálló anyukák és hasonlók^^

2023. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni kell, máshogy nem megy.
2023. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!