Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm igazat mond vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm igazat mond vagy nem, a civilizált világban lehetetlen kideríteni?

Figyelt kérdés

Messze lakik és akármit mond, nem látjuk egymást, nem tudom mit csinál, ő sem tudja én mit csinálok.

Van egy férfi, akit régebben szeretett, azt mondja most nem szereti és nem találkozik vele, ki tudja igaz vagy nem.

Facebook szerint 1 évvel ezelőtt beszélt vele utoljára.

Általában minden hétvégén házibuliban van és ki tudja mi történik ott, azt mondja nincs szex, ez is lehet igaz vagy nem.

A lényeg az nem mondom el az egész történetet és azt hogy történnek dolgok amik miatt ez érthetetlen, azt gondolom találkozok vele és egy expedíció lesz, persze ez 24 órás szex is lehet, a lényeg az abban az időben csak egymással beszélhetünk, találkozhatunk, nem ehetünk, nem ihatunk semmit.

Azt gondolom ha elfogadja ezt és nyugodt, boldog és bírja a "túlélésért folytatott harcot", engem szeret.


2020. júl. 15. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivan?

Elnézését, de számomra nem tiszta a kérdés. 😅

És az, ha egy 24 órás kihívásban résztvesz veled, nem jelenti azt, hogy szeret is...

2020. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem hagyd ezt a kapcsolatot.

Amúgy a nőd tuti félrelép.

2020. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a barátnöddel, sokkal ojobb lesz neki, mint egy ilyen betegesen féltékeny, és nem (egészen) normális valakivel!
2020. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, van az a bizalom nevű dolog.

Na, az nálatok - pontosabban nálad - nincs meg.

Így meg semmi értelme.

2020. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Teljesen normális, hogy nem teljesen van meg, a lány az egyik haveromnak mondta el a szexuális élményeit és tőle tudtam meg mit csinált a buliban.
2020. júl. 15. 09:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legyen olyan barátnőd, aki nem messze lakik.

De azért, mert messze laktok, nem várhatod el, hogy egész nap otthon üljön. Nyilván te is éled az életed. Ha ennyire nem bízol meg benne, akkor semmi értelme.

A 24 órás valamit nem értem :D

2020. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Először is. A távkapcsolatok nem működnek tini korban.

A csajod félredug ezt most mondom.

Nem tudsz ellene semmit tenni, ha a fejed tetejére állsz sem.

Ott kell hagyni mert sem értelme sem jövője.

Keress közelebbi csajt, aki miatt nem kell féltékeny lenni.

Szóval felejtsd el úgy ahogy van.

2020. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Ennyit a bizalomról.
2020. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez leginkább a bizalomról szól, meg hogy ismered-e annyira, hogy tudod, igazat mond vagy nem. Ha ennyire nincs meg a bizalom, abszolút nem való neked a távkapcsolat. A sztorid vége nem világos, de ahogy látom, másoknak sem, elmagyaráznád? :D
2020. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!