Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne barátnőm a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne barátnőm a mai világban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Egy elég, számomra fontos kérdéssel fordulok ehhez az oldalhoz. Szóóóval... A helyzet a következő. 17 éves srác vagyok, és még nem nagyon volt részem "igazi" párkapcsolatban... Az első számú problémám a 21. század... Meglátásom szerint, a 21. század nagyon rossz irányba halad. Az tinédzserek nagy része, követve a divatot, elkezd a "saját neméhez vonzódni", elkezdenek minden elképesztő idiótaságban részt venni, például alkoholfogyasztás, dohányzás, stb... Számomra ez elég érthetetlen, hogy ez miért zajlik. A megfelelő társ kiválasztása sosem volt könnyű dolog. Megtalálni azt az illetőt, akivel közös jövőt tudsz elképzelni, akivel egy hullámhosszon vagytok... De ez mára még rosszabb lett, és ahogy halad az idő, egyre rosszabb lesz... Nemrégiben bejött egy lány az iskolában. Kérdezgettem róla ismerősöktől, haveroktól, akik tudnak róla egy-két dolgot... Ami legjobban ütött, az az a mondat volt, hogy a lány "leszbi"... Ez kicsit elkedvetlenített... Továbbá nem szeretnék olyan lányt, aki iszik, cigizik, miegymás... Nagyon nagy tapasztalatom nincs a kapcsolatokban. Jelenleg nem jön be úgy senki, buliba nem nagyon járok. (Engem ez annyira nem vonz) Iskolában a lányokból több fajta van... Vagy van barátja, vagy cigizik/iszik, vagy nekem nem jön be, vagy én nem jövök be neki. Ha esetleg az elkövetkező időben megtetszene valaki, aki az elvárásaimnak "megfelel", akkor ahhoz kérném a segítségeteket, hogy írjatok tippeket, hogy hogyan kezdjek hozzá, mint első barátnő... De így tényleg minden aprósággal együtt, a kezdetektől! Szeretném, ha értelmes válaszok érkeznének, mert szerintem ez nem az a téma, főleg ilyen formában, amit csak úgy el kell kaparni a hülyeséggel. (Félreértés ne essék, van humorérzékem! :D) Előre is köszi a válaszokat, további szép napot! :)

2017. nov. 15. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincsenek nagy elvárásaid, bár kicsit mintha elítélnéd a másságot. Ami nem divat, csak most merik vállalni. Amúgy legtöbbünkben ott a hajlam. (Holott én is heterónak mondom magam dee voltak már másféle gondolataim). A cigi, pia stb az oké, az lenne a normális ha nem teszi magát tönkre.

Külsőre milyen elvárásaid vannak? Pl semmi smink vagy festett haj.

2017. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a 21. század problémája... Ez ott volt mindig is az emberiség történelmében. Ugyan én csak 21 éves vagyok de én is jártam abban a cipőben, mint te, hogy kerültem a bulikat, nem cigiztem, nem ittam stb. Ezek nem jó dolgok az tény, de ne ez akadályozzon meg. Majd úgyis változni fognak ők is, hisz nem hinném hogy 40 évesen is inni fognak, miközben a gyerekeiket nevelik. :D Tuti vannak jó csajok akik cigiznek, és bejönnél nekik... Ez ne tántorítson el. :) Amúgy meg hogy hol? Hát bulikban, suliban. :)
2017. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Miért a XXI. század hibája az, hogy nem tudsz elfogadni pár dolgot? Félre ne érts, nem helyes a dohányzás, és a túlzott alkoholfogyasztás sem, de nem hallottál még arról, hogy régen mekkora bulikat csaptak az öregek? Akkoriban is volt az alkoholnál durvább anyag, mint most is, de akkor még arra sem figyeltek annyira, hogy jól állítsák elő a cuccot, így egy csomóan kimúltak a mérgezésben, szóval inkább fejlődtünk.

A dohányzók aránya iszonyatosan csökkent a múltszázad óta, szóval miért lenne rossz a XXI. század?

Az meg, hogy kinek milyen a szexuális beállítottsága neked nem mindegy? Miért érdekel? Miért veszed a lelkedre? Hetero vagyok, de nálam a szexualitás azon kevés dolgokhoz tartozik, ami miatt nem vetek meg egy embert sem, pedig hidd el nagyon (elő)ítéletes személyiség vagyok.


Főkérdésre válaszolva:

Úgy lehet barátnőd, hogy kimész és keresel magadnak. Nem egy nagy dolog, ezek meg nem nagy elvárások, az első 10 leszólított lány valamelyike garantáltan az "igazi" lesz számodra.

2017. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

K#rva vilagot elunk....csak minőségtelen kapcsolatod lehet normalis nő nincs..engem 4 év után csalt meg az aki azt mondta hozzamjönne :D

Egyedul vagy erős...9 evet pincerkedtem kinn..mindenem megvan...nővel fele ennyi se lenne mert az csak viszi a lóvét...


Önmagad legyel erős a többi meg majd jön

2017. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A csajozás összetett dolog! Van akinek ösztönösen megy, van akinek egyáltalán nem, de a jó hír az, hogy tanulható!


Neked nagyon jól jönne egy PUA "tanfolyam"! (PUA: Pick up artist).

Mindenek előtt keress rá cikkekre, videókra olyan témákban, mint a testbeszéd, domináns férfi viselkedés (alfa hím), szexuális kapcsolók (sexual triggers), PUA, csajozási tanácsok, stb (jó angol tudás nagy segítség)! Olvass el mindent amit találsz a témában akár többször is!

Nagyon fontos megértened, hogy óriási a különbség a női és a férfi viselkedés között, vagyis a férfiaknál az úgynevezett megközelítő mechanizmus működik, míg a nőknél a kiválasztó mechanizmus! Ez gyakorlatban azt jelenti, hogy neked másmilyennek (érdekesebbnek) kell lenned, mint a többi (unalmas/egyforma) "hímnek" aki hozzájuk közelít, de mindenképpen magabiztosnak!


A túlzott érdeklődés kimutatása nagyon rossz kezdés egyébként...


Olvass, tanulj és gyakorolj! Először ne akarj felszedni senkit, csak próbálj meg vonzalmat, szimpátiát kialakítani! Figyeld meg, hogy hogyan viselkednek mások, akik sikeresen csajoznak, figyeld a testbeszédüket (döntő részt az számít, nem az, amit mondasz!!), figyeld, hogy hogyan reagál a nő, ha tetszik neki valaki, vagy ha elutasító! Gyakorolj olyan nőkön, akik nem érdekelnek, mert akkor nem fog stresszelni az elutasítástól való félelem, ami a legtöbb férfit leblokkolja, hiszen nincs tétje a dolognak, és most figyelj mert ez a legfontosabb: ha majd idővel egyre jobb leszel, egyre több nőnek fogsz tetszeni, egyre több nő fog körülvenni, és ezt látván az a lány, aki neked majd igazán tetszik, vonzónak fog találni anélkül, hogy akár egyetlen szót is szólnál hozzá! Ezt a jelenséget úgy hívják, hogy preszelekció, egy ösztönös és tudattalan viselkedés minden faj minden nőstényénél, így az embernél is!

Tehát tanulj, gyakorolj és mozdulj ki otthonról, lehetőleg barátokkal, nőbarátokkal! És legyetek menők, ápoltak, magabiztosak! És még egyszer mondom, gyakorolj, és amikor eljön az igazi, már tudni fogod, mit kell csinálni!

2017. nov. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

"Az első számú problémám a 21. század... "


Szánalmas egy kifogás.

2017. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!