Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az vicces vagy inkább szomorú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az vicces vagy inkább szomorú hogy még fiúval is könnyebben összejöhetnék mint lánnyal? mert nem vagyok magas, jóképű, gazdag és izmos ezért a szebbik nem levegőnek néz

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szomorú. Most előrébb vagy?
2023. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok magas, jóképű, gazdag, sem izmos, mégsem néznek levegőnek. Akkor itt valami más van a háttérben.
2023. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Akkor itt valami más van a háttérben."


na és micsoda? ez így önmagában olyan mint elmenni wc-re ok nélkül

2023. márc. 25. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom... Én írok néha verseket, történeteket, meg kissé őrült vagyok. Szóval például engem nem igazán néznek levegőnek... Az már más, hogy jelentettek fel zaklatásért és hasonló, de hát... Legalább nem néztek levegőnek, nem?
2023. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Napi incel...
2023. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Same bro, same. Már nem lenne elég a két kezem megszámolni, hogy hányszor közeledtek felém már srácok. Közben amikor meg ahányszor csajokhoz próbálok közeledni, minden egyes alkalommal pofára esek. Már egy ideje nem próbálkozom.
2023. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem egy ufoval jönnél össze a legkönnyebben.
2023. márc. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egy azonosítatlan repülő tárggyal?
2023. márc. 27. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!