Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom mivel elterelni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheboyZ kérdése:

Nem tudom mivel elterelni a figyelmem a barátnő szerzésről ès ez zavar hiában edzem, futok, focizok de semmi, jó lenne már találni talán nem is jár nekem? (18f)

Figyelt kérdés
Hiába keresem de ha találok is annak van barátja ezért szomorú vagyok kellene egy kis segítség :(

2020. máj. 5. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg kicsit elengedni a dolgot, ne görcsölj rá. Érdekes módon nekem mindig akkor jönnek a pasik amikor épp nem akarok kapcsolatot😂😂
2020. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam elengedni de nem megy 🙁
2020. máj. 5. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, mert nekem is állandóan azon jár az agyam, hogy kéne valaki, de miért nem jön senki. Bezzeg amikor volt valakim, akkor egyből hárman is fel akartak szedni. Tényleg az a baj, hogy minden áron barátnőt akarsz, kicsit tényleg próbálj meg elvonatkoztatni.
2020. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom 😓
2020. máj. 6. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sportos fiú vagy ezekszerint.

Nem hiszem el, hogy udvarolsz lányoknak és nem érdekled egyiket se. Valószínű inkább az a helyzet, hogy várod a sültgalambot, nem? :)

Tessék ráírni a szingli, szimpatikus lányokra..

2020. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos jó pasi vagy…
2023. márc. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!