Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet manapság intelligens...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság intelligens és szép lányokat találni 15-19 év között ?

Figyelt kérdés

Lehet hogy velem van a baj de a legtöbb lány cigis,drogos, kurvás vagy nagyon nyomi, és nem találni értelmes lányokat már ebben a korosztályban.


17f



2023. ápr. 7. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
sajnos sehol. az egész világon max pár száz ilyen lány lehet de mind foglalt. ez van, bele kell törődni
2023. ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
77%

15ot felejtsd el.

Nagyon gyerekek te meg mar lassan 18 leszel

2023. ápr. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
a 16-ot, 17-et, 18-at, 19-et is felejtsd el mert ilyen lányok csak a mesékben léteznek
2023. ápr. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Keresgélni kell, erre nincs más tipp. Sajnos nincs egy-egy olyan hely, ahol csak normális lányok vannak, mindenhol van ilyen is és olyan is. Esetleg online is lehet látni, hogy ki az, aki normálisabb.
2023. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Nincs olyan hogy hol. Keress mindenfelé ha annyira olyan barátnőt szeretnél. (pro tipp: ne egy bárban kezd a keresést, sokkal inkább könyvtárba, múzeumokba.)

Rengeteg gyönyörű intelligens lányt láttam már és beszélgettem velük ilyen helyeken. Mondjuk ehhez neked is érdeklődnöd kell ilyen helyek után, de ez ezzel jár. Ha nem érdekelnek ilyen (vagy ehhez hasonló helyek) felejtsd el az egészet. (Kivéve ha utcán azért oda mersz menni egy szép lányhoz leszólítani. Na akkor reménykedhetsz hogy nem egy drogos picsa. Ez egy másik opció.:)) Online nem ajánlom a keresést.

Szivesen

Egy inteligens és szép lány (vagy egy nyomi, kurvás, drogos?)

2023. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

16 alá ne adj szerintem, maximum, ha nagyon jól kiismered a lányt. Más mentalitása van egy kiskamasznak.


Igazából vannak ilyen lányok, magamat is ezek közé sorolnám (nem, nem ismerkedem :D) és messziről kerülöm azokat, akik negatív életvitelt élnek.


Legyél türelmes, iskolában is ismerkedj, barátok barátai, stb. :)

2023. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
#5 Az a baj, hogy könyvtárba és múzeumba nem ismerkedni jár az ember.:/ Azaz nem könnyebb, mint mondjuk online.
2023. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
47%
Nagyon nehéz, mert ők nem biztos, hogy partnert keresnek.
2023. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Instán. Régen ask.fm volt nagyon frankó, ott a kérdésekre adott válaszokból kiderült a dolog.


Tellonym nem az igazi.

2023. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, az én környezetemben egy csomó ilyen lány van, viszont ők a hozzájuk hasonló fiúkat kedvelik. Ha te csak gáz lányokba futsz, nem lehet, hogy pl te is nagyon nyomi vagy? Esetleg te is csak a ribis csajokat veszed észre, mert ők a feltűnőbbek?
2023. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!