Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy pasi akivel ismerkedte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel ismerkedtem kb másfél éve,viszont akkor nem voltam a toppon lelkileg így abbahagytam vele az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Tegnap látom hogy írt instán hogy mizujs velem meg hogy nem futunk össze valamelyik nap?Nekem ez olyan fura hogy régen ismerkedtünk most meg csak úgy fussunk össze?Jobb lenne pár napig újból ismerkednünk nem?

Szerintetek?Rögtön talizzunk vagy ismerkedjünk mondjuk 1 hetet és utánnal legyen a találkozó?

18l



2023. ápr. 22. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nyugodtan újra összeismerkedhettek úgy hogy találkoztok. Ha észreveszed hogy kicsit gyors neked a tempó, akkor mondd neki el pontosan így, hogy most jobban vagy mint akkoriban, és te is szeretnél újra közeledni (ha így van), de most egyszer még lassabban menjenek a dolgok, még jobban össze szeretnél vele szokni.
2023. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mehet a tali, és majd szólsz neki, ha neked gyors a tempó. Majd eldől mit akar a srác.
2023. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Írjam meg neki hogy ne egyből legyen a tali hanem egy kicsit később amikor már újbol ismerkedtünk egy picit?
2023. ápr. 22. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2023. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

Hát ha neked úgy jobb lenne, akkor persze.

2023. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami neked a legjobb, bár nem hinném, hogy sok új dolgot fogsz megtudni.
2023. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!