Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet nyitni egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet nyitni egy lány fele az utcán?

Figyelt kérdés

Még soha nem mentem oda lányhoz az utcán leszólítani, mindig is félősebb fajta voltam.

Az utóbbi időben viszont megjött az önbizalmam és készen állok erre, csak nem tudom hogyan lehetne egy szimpatikus lányt leszólítani, úgy hogy ne tűnjek bunkónak és ne küldjön el a búsba.

Várok akár sablonszövegeket, akár "taktikákat" vagy módszereket, hogy hogyan lehet egy magabíztos megjelenést produkálni a lányok előtt. 16/f

Köszönöm annak aki segít nekem. :)



2023. ápr. 30. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
,,Szia, a különleges kisugárzásod felkeltette a figyelmem. Nagyon szimpatikus vagy és gyönyörű. Lenne kedved megismerkedni?" Ezután kérd el a számát/instáját, majd hívd el valahova. Sok sikert :)
2023. máj. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Én is valami olyasmit mondanék mint #1-es.
2023. máj. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sablonszöveget javsolnék, mert amit #1 írt, azt a keresettebb lányok kb. naponta megkapján, én pedig személy szerint nem akarnék egy lenni a millióból.

Sokkal jobb szerintem a helyzetre reagálni, ami azt jelenti, hogy nem egy eröltetett, láthatóan betanult szöveget mondasz a csajnak, hanem egy történésre reagálsz.

Példa:

- Meglátod, hogy fényképező van a kezében és fotózik, amire te odamehetsz, kérdezhetsz tőle, megdícsérheted a fotóit, ilyesmik, ebből pedig elindulhat egy kommunikáció.


A lényeg az, hogy random legyen.:)

2023. máj. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányként mondom, hogy a 3as javaslata sokkal jobb. Nála látszik, hogy nem csak azt veszi észre, hogy szép vagyok, hanem azt értékeli amit csinálok. Ráadásul a van kedved ismerkedni, az olyan kínos kérdés. Ha simán csak beszélgetést kezdeményezel úgy sokkal jobb alapot kap az, hogy elhívd valahova.
2023. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Kocsiajtón keresztül xD
2023. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Hát lehet le leszek pontozva, de a "Szia, a különleges kisugárzásod felkeltette a figyelmem. Nagyon szimpatikus vagy és gyönyörű. Lenne kedved megismerkedni?"nekem kicsit erősnek tűnik, a szimpatikus tok oké, de a gyönyörű az nekem már sok lenne. Az ismerkedés része előtt beszélnék vele pár szót előtte azért. Ezeket a sablonokat sokan ismerik, kicsit robotikusnak és betanultnak tűnik, ez nem feltétlenül jó. Sablonszöveget kitalalni, ami jó minden szituban, szinte lehetetlen.Most beleondolok abba, hogy mennek be boltba, vagy valami... és egyszer csak odaallit valaki, hogy szimpatikus, gyönyörű, ismerkedünk? Hát nem is tudom.A fejemben elsőre az zajlana le ki vagy, hogy mi, éppen sietek, hát szia..... XD Fontos a környezet.A titok nyitja, hogy a beszélgetést úgy kell elkedeni mintha egy sráccal kezdenel el beszélgetni valami random dologról.


Azt viszont ne várd, hogy a leszolitas mindenkinél működik. Valaki zárkózott típus, még a közeli ismerőseivel szemben is, ha ilyet fogsz ki, az nem igazán lesz vevő a beszélgetésre.

2023. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!