Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, minek legyen veletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, minek legyen veletek kedves, figyelmes egy fiú, hogy ha csúnya úgy se jössztök vele össze.?

Figyelt kérdés

2023. máj. 26. 22:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hiába jó veletek, ha az arca nem fog tetszeni, vagy a teste, úgyis dobjatok szerencsétlent.
2023. máj. 26. 22:52
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
A csúnya, szép stb jelzők még mindig szubjektívek. Pár lánynak nem tetszettél, na bumm akkor mi van.
2023. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek az előttem hozzászólóval, én is reménytelennek gondoltam ezt a részt míg nem csöppent egy olyan lány az életembe aki máshogy látott.
2023. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2%

#3

hogy ismerted meg azt a lányt? szép lány? én eddig csak ronda csajoknak tetszettem

2023. máj. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

4# Igen, szép lány. Nem tudom már, valamelyik netes oldalon ismertük meg egymást. (Nem társkeresős dolgokon keresztül!!) Azóta is tartjuk a kapcsolatot, találkozunk. Kapcsolat részemről nem lett köztünk mert mikor megismerkedtünk nem volt olyan a lelkivilágom, azóta meg megmaradt ez a barátság, viszont elegendő önbizalmat adott ahhoz, hogy úgy lássam van akinek tetszek, nem baj ha van akinek nem, ez pedig elegendő volt. De tegyük hozzá azt is, ha valaki 170cm 150kg valószínűleg nem Miss October lesz a barátnője.

Azt el kell fogadni hogy, ahogy te sem tetszel mindenkinek, neked sem tetszik mindenki. Van amikor ezek így jönnek össze, hogy amikor tetszenél valakinek ő neked nem. Természetesen fontos ez is nem csak a belső, ne legyünk álszentek.

2023. máj. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az emberek válogatnak, ez sajnos ilyen. Az tuti, hogy a kedvességgel mindent megtettél, hogy nyisson feléd, a többi már nem rajtad múlik.
2023. máj. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
#4 ha te közöd hogy a lányok mondjuk 90%-a csúnya, akkor valszeg a maradék 10% sem jön össze veled, mert a "csúnya" lányoknak is vannak szép barátnők, akik utána elküldenek téged a pcsába. Velem is volt olyan hogy tetszettem egy srácnak, aki tetszett az egyik barátnőmnek, akit elküldött melegebb éghajlatra (jó bunkón) én ugyanezt tettem vele, csak kamatostul
2023. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Ezelőtt 30 éve volt egy férfi aki odáig volt értem... Mikor a kollégák kérdezték miért nem jövök vele össze, én mindenkinek az válaszoltam, hogy azért mert annyira csúnya hogy nem mennék vele fényes nappal kézenfogva az utcán!!!!!!

Közel 30 évig éltünk együtt. Boldogan és szépen!!!!!

2023. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

8 as vagyok...


Előző hozzászólássommal csak azt szerettem volna mondani hogy KITARTÁST! 🙂 a "csúnyáknak" is van esélye!!!

2023. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi álszent maszlagot! Hányok a válaszoktól! Inkább fejlesszétek magatokat! Nincs egy agysejtetek sem vagy mi?!
2023. máj. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!