Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen taktikával tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen taktikával tudnék csajt szerezni?

Figyelt kérdés

#még szűz vagyok getszi
2023. máj. 27. 00:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Hát ez nagyon jó🤣 megnevetettél.
2023. máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
az jó, de értelmes választ is tudnál írni?
2023. máj. 27. 01:07
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk,kérdezd meg mi a neve,mi a hobbija mi a kedvenc időtöltése. Nekem ezek alapján szimpatikus lenne egy srác. Meg öltöz fel stílusosan. És úgy jó lesz.
2023. máj. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3

de az nem lenne egy picit fura hogy odamegyek hozzá random az utcán hogy szia mi a neved és mi a kedvenc időtöltésed?

2023. máj. 27. 01:20
 5/18 A kérdező kommentje:
én a csaj helyében menekülnék
2023. máj. 27. 01:20
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Erre nincs általános taktika, mert minden csaj más.
2023. máj. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
De nem az utcán. Hanem mondjuk klubbokban,bárokban,beülős helyeken,szakkörön,edzésen stb. Erre értettem
2023. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Állj egy sportcsarnok elé, és mondd: van szükséged privát masszőrre?
2023. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Olyan,hogy csajozasi taktika nincsen! Ezt a lányok megérzik,szóval azt tanácsolom,hogy az interneten keringő "csajozasi tanácsokat" kerüld el,bár a sikerre hangolva nevű YouTube csatorna sok jó dolgot mond.

Próbálj meg barátokon keresztül ismerkedni,úgy könnyebb és komfortosabb és ne gyere rögtön neki,hogy ilyen kérdésekkel,hogy mi a kedvenc időtöltése stb mert erre nem tud így rögtön az elején normalisan válaszolni,a beszélgetés közben legyél laza és természetes, azt, hogy mit mondasz neki,az már csak rajtad múlik meg a helyzettől is függ 😃.

Még pár tanács, húzd ki magad ha vele vagy ez önbizalmat sugároz és erőt egy lányoknak az a legfontosabb ha te biztonság érzetetb tudsz adni.

És igenis nem hátrány ha jól nézel ki, öltözködj jól és járjál fodrászhoz, figyelj a higiénia.

2023. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Taktikai rakétával.
2023. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!