Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találkozhatnék a lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkozhatnék a lánnyal?

Figyelt kérdés

Romániában élek, most jelen pillanatban a tanárok sztrájkolnak, így nincs tanítás. 1 hét van még hátra a nyári vakációig és nem lehet tudni hogy lehet-e már menni jövő héten iskolába.

Adott egy csaj a suliból, nagyon tetszik nekem, s úgy terveztem hogy egy sulis nap után leszólítom s elhívom valahova (nem ismerjük egymást). Na de hát nincs suli, és így nincs lehetőségem ezt megtenni, habár nagyon reménykedem, hogy abbahagyják a sztrájkot. Ráírni nem igazán akarok, a leszólítást jobban pártolom.

Mit tegyek? Mikor, hogyan érhetném el? Milyen szöveggel esetleg? Ha valaki hasonló helyzetben volt vagy van, szivesen meghallgatnám a történetét.

Köszönöm!



2023. jún. 11. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
ha évzáróig nem találkozol vele, akkor írásban keresd meg.
2023. jún. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hungarikum_202 ***** válasza:
52%
Hogy hol?
2023. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy a leszólítást pártolod, de jelen helyzetben nincs más opció. Lehet azt is, hogy vársz, de sajnos annál nagyobb valószínűséggel hívja el más.
2023. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Derítsd ki hol lakik és menj arra, vagy bicajjal, minha véletlen lenne.
2023. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4


Az stalkolásnak számít, garantáltan megijed tőle a lány..

2023. jún. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4# fura lenne...
2023. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!