Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyen még egyszer nem lesz...

Ilyen még egyszer nem lesz hogy a Tik Tokról találkozhatnék egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Mostanában Tik Tokon szoktam ráírni lányokra amikor liveoznak.Természetesen sok más fiú vagy férfi is írni szokott lányoknak.Lett volna rá lehetőség hogy találkozzunk az egyik lánnyal,benne lett volna hogy találkozzunk.Én viszont nem mertem vele találkozni,pedig szép is volt és normális is.Tegnap összeszedtem a bátorságom hogy írok neki privit hogy akkor találkozzunk,de már nincs meg a fiókja.Vagy ő törölte magát,vagy őt törölték.Lehet hogy több ilyen lehetőség nem lesz,hogy ott videózó lánnyal találkozhassak?

2022. júl. 1. 22:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még talán van esély mert tudom a rendes nevét lehet fent van Facebookon is.Talán még nem pasizott be.
2022. júl. 1. 22:09
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy letiltott. És akkor nem látod a fiókját.
2022. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2 nem hiszem.Semmi oka nem volt rá.Hacsak nem az,hogy ő mondta hogy találkozzunk,én meg nem léptem semmit.
2022. júl. 1. 22:19
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ez nem elég? A hiúságába gázoltál.

Ő nem azt gondolja azok után, hogy TE ráírtál, hogy berezeltél, hanem azt, hogy valamiért mégsem jön be neked.

Szó nélkül nem reagáltál a randira hívásra, vagy mit csináltál?

2022. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4 igen.Amikor felvetette hogy találkozzunk,nem reagáltam rá semmit.Mintha kiléptem volna a Tik Tokról.
2022. júl. 1. 22:29
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát bocs, de ezt akkor te b*sztad el, s úgy látszik véglegesen. Egyébként én sem igazán szeretem, ha valakinek írok valamit, azt egyszerűen no response.
2022. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#5

Most őszintén!

Te, ha ez veled történik, hogy reagáltad volna le?

Teljesen jogosan tiltott le, én is ezt tettem volna.

2022. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem üzenetben írta le hogy találkozzunk hanem élőben mondta hogy benne van hogy találkozzunk.Mint amikor skypeolsz valakivel,aki mondja hogy találkozzatok,te meg válasz nélkül egyszerűen kilépnél.Ilyesmi történt.
2022. júl. 1. 22:50
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az egészet! Minek irkálsz csajokra, ha utána begyulladsz, ha pozitívan reagálnak?

Egyébként amit csináltál, az a legnagyobb parasztság volt, hogy egy ilyen helyzetben válasz nélkül hagyod és szó nélkül meglépsz.

Nem tudom, hogy a Facebookon, vagy akárhol, hogy tudnád ezt kimagyarázni?

Hazudozni mindenesetre ne kezdj, hogy meghalt a nagymamád, elütött a busz, nem volt neted és hasonlók!

Legjobb, ha bocsánatot kérsz és leírod neki, hogy inadba szállt a bátorságod, mert nem is remélted, hogy egy ilyen normális és szép lány találkozna veled, de most bátorságot gyűjtöttél, itt vagy és nagyon várod, hogy adjon még egy esélyt!

...aztán vagy kapsz, vagy nem, de ebből is tanultál valamit.

2022. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#8

Még rosszabb ez "élőben".

2022. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!