Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan tini lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan tini lányok, akik nem dohányoznak/e-cigiznem, nem isznak/buliznak?

Figyelt kérdés

17/F Kíváncsi vagyok mert én a városomban nem igazán találok. Meg a kedvencem, hogy Azariat meg a mostani ilyen magyar zenéket hallgatnak. Én egyszerűen ki nem állom.

Szóval vannak még ilyen lányok?



2023. jún. 26. 18:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Én ilyen vagyok, de épp nem aktuális a párkeresés.
2023. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
A párkeresés nálam sem aktuális, de én pont ilyen vagyok. Nem bírom a cigi füstjét, és nem is szívtam sose, ahogy buliba sem járok, mert nem érdekel. Illetve hányok a mostani magyar "zenei" stílusoktól, meg a korosztályon belüli divatoktól is. 18/L
2023. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
92%
Én is ilyen vagyok, nem csak Azahriáht, de más magyar zenéket se nagyon hallgatok, inkább az angol zenéket szeretem
2023. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Én is 17 éves vagyok, lány, és ezek közül egyiket sem csinálom. Jó látni, hogy nem vagyok egyedül. Plusz én sem szeretem a mostani magyar zenéket egyeltalán.
2023. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Kiràlyak vagytok jó làtni hogy vannak még normálisabb fiatalok. Üdv egy lassan màr vén fsz. 29/f
2023. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Én azzal kiegészíteném, hogy nem ribulgat. Mert unom már, hogy vetkőznek fűnek-fának, kavarnak ezzel-azzal.
2023. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem nagyon szeretem a magyar zenét, és nem bulizok, nem cigizek, nem iszok alkoholt. 17/l
2023. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Jelen, de barátnőm van. Anno általános suliban kipróbáltam 2 napig a cigit, de nem jött be. Jobban is jártam. Inni nem szoktam.


A magyar zenét én sem bírom. Akkor már legyen mainstream amerikai pop, bár az sem a kedvencem. Inkább japán zenéket szoktam hallgatni.


17L

2023. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Jelen! 16 évesen lehet hogy nem nagy teljesítmény hogy nem csinálok ilyesmiket, de van életem ezek nélkül a dolgok nélkül is. A környezetemben sok az ilyen ember, és én nem ítélem el őket, mert vannak ilyen barátaim is, de én semmiképpen nem válnék ilyenné. Még buliban sem voltam úgy igazán, oda esetleg elmennék egy normális jó baráti társasággal és ott sem innék. Az ivásról: nem voltam még sosem részeg, még csak ahhoz közeli állapotba sem kerülök soha, mert nem iszok szinte semennyit. Családi vagy nagyon közeli baráti társaságban szoktam csak, egy pár kortyot amikor ünneplünk valamit. Szerintem ez normálisnak számít.

Sosem szívtam semmilyen cigit, e-cigit, drogozni sem drogoztam és az utóbbi 3 dolgot még csak ki sem fogom próbálni soha.

Nagyon kevés magyar zenét hallgatok, azokat is a régiek közül

2023. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8%

Keresek tinilányt, aki fellépne velem egy (akár) gyereknapon, és ezt a dalt duettben elénekelnénk együtt.


https://www.youtube.com/watch?v=Wbkhqs0_clM

2023. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!