Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsan le a csajt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsan le a csajt az utcán?

Figyelt kérdés

Adott ez a lány, akivel egy iskolába járok. Ő 16 éves, én 17 vagyok. Gyakran látom a folyósón és igazán bejön nekem.

Gondolkodtam rajta, hogy el kellene hívjam valahova. A suliban való leszólítás szerintem nem lenne alkalmas, hiszen nagy a tömeg és a hangzavar, mellesleg soha nem láttam, hogy még egyedül lenne. Így maradt az iskola utáni leszólítás.

Még soha nem szólítottam le lányt az utcán, ebben nincs tapasztalatom, így hát ez ügyben kérek tanácsot.

Nincs szükségem szájbarágós szövegekre illetve kioktatásra, mint hogy légy önmagad/reagálj a helyzetre/gyakorold először más lányokkal a beszédet stb. stb. Ezekkel mind tisztában vagyok és be is tartom. Nekem konkrét szövegre van szükségem amit elmondhatok. Nem fogom fix ugyanezzel leszólítani amit itt olvasok, csak egy kis minta kell nekem.

Nem volt még barátnőm, nincs komolyabb tapasztalatom az ismeretlen lányokkal való kommunikáció terén. Úgy érzem, ha ez bejönne, akkor az egész életem megváltozna, fejlődni tudnék.

Köszönöm mindenkinek aki segít!



2023. júl. 2. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak menj oda hozzá, és mondd hogy ha van kedve, szívesen elmennél vele moziba vagy éttetembe. Vagy akár csak kérd ez az instáját. De ha látod hogy nem akarja, ne erőltesd, nem biztos hogy be jössz neki.
2023. júl. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy nyári szünet van? Így hogy akarod leszólítani? A közelbe lakik?
2023. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
"Ezekkel mind tisztában vagyok és be is tartom" - Úgy tűnik, hogy mégsem vagy ezekkel tisztában, hiszen ha konkrét szöveget akarsz, akkor se önmagad nem leszel, meg a helyzetre sem reagálsz, vagyis eléggé romlanak az esélyeid. Fogadd el, hogy ezt kell csinálnod, ha valóban jó akarsz lenni nála.
2023. júl. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

Szia!


Kuunk?

2023. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Odamész, elmondod, hogy nagyon csinosnak gondolod(bár ezt biztos milliószor hallotta, de ez van). Megkérdezed a nevét, elkéred az instáját, vagy amit szoktak mostanában. Aztán vársz, hogy mit reagál, érdeklődik-e utánad, vagy sem. Ha nem küld el a pitsába, és megkérdezi mondjuk a te nevedet, akkor tiéd a pálya. Ha nem lépsz, nem fogod megtudni. Ne azon agyalj, hogy mit fogsz mondani, hanem menj oda azt mondj valamit, legyél férfi.
2023. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TENGEERPICI válasza:
18%
Köszönj neki! Mond meg neki hogy neked tetszik. Szeretnéd ha együtt járnátok. Azt is mond meg neki hogy tudod hogy a nő dönt. A döntés az övé. Ne attól félj hogy nemet mond. Ha igent mond hívd meg vagy kisérd el. Ha nemet mond csak annyit mond neki tudomásul vettem. Utána hagyd figyelmen kívül. Ne is vedd észre. Ha akar valamit úgy is megkeres. De legyél vele nagyon kulturált. TENGERPICI 2023.06.04.
2023. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

"Szia véletlenül nem jársz ebbe a suliba? Ismerős voltál nekem, láttalak a folyosón. Amúgy melyik osztályba jársz? Az jó, én ide járok. Esetleg van instád? "


Ezek után ráírsz, és megbeszélsz egy talit.


De azért figyeld a lány reakcióját, ne erőltess rá semmit!

2023. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Fentebb írta valaki hogy mondd el neki hogy szeretnéd ha járnátok, szerintem ezt így egyből semmiképp. Én úgy gondolom, lefagyna. Nálam soha nem jött be ez az utcán leszólítalak stílus, nem adtam meg számom vagy instám random idegen embereknek. :D Jó lenne, ha volna közös ismerősötök aki oda tudna menni hozzá a szünetben és téged is bevonni a társaságba, (vagy ugyanezt bárhol máshol) esetleg közös busz amin közlekedtek és mellé ülsz, bármilyen közös óra, valami kis összekapcsolódási pont csak van?

20L

2023. júl. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

"Nincs szükségem szájbarágós szövegekre ... Nekem konkrét szövegre van szükségem amit elmondhatok."

Most akkor mit is akarsz?...

Ja, hogy ez már fél éve volt... Azóta sikerült rájönni, hogy nem az utcán, hanem pont az iskolában érdemes kezdeményezni?

jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Régi ügy, sikerült?

Amúgy nem azt kell mondani, hogy járni szeretnék, nem is moziba kell hívni első randira, mert moziban pont nem tudod megismerni.

Elsőre esetleg úgy érdemes hogy azt hiszem, jó társaság vagy, és elkísérhetlek-e egy darabig? Nem azt, hogy hazáig, mert az lehet riasztó, és mondhatja azt, hogy nem. Vagy csak úgy beszélgetni, és mész vele, és ha kérdezi, hogy merre mész tovább, akkor mondani, hogy annyira jó neked ez a beszélgetés, hogyha nem bánja, elkísérnéd. Erre mond valamit.

Aztán lehet cukrászda, akármi, de fokozatosan érdemes nem elsőre étterem, meg első randira mozi. Szerintem imponáló, hogyha már a búcsúzáskor tudod, hogy szeretnéd jobban megismerni, máskor is beszélgetni vele. Ha örül, akkor már rögtön megtudtok beszélni valami új időpontot. Persze az az elérhetőség cseréje is alap, ne nem azon kell első randit megbeszélni, hanem inkább személyesen. Akkor látod igazán a reakcióját.

febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!