Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólítsak le egy csajt a...

Hogy szólítsak le egy csajt a buszon?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezt feleslegesen írom,de az ilyen humoros válaszokkal kíméljetek.

2015. márc. 26. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Jó napot kívánok! Jegyeket bérleteket!"
2015. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Buszon szerintem nem kellene próbálkozni. Egyrészt sokan lehetnek, rázkódik a jármű, és nem lehet olyan oldottan beszélgetni. Na meg, ha esetleg kikosaraznának, akkor jól beégnél mindenki előtt.
2015. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Sehogy. Az ember legtöbbször utazik a buszon, nem csak van. Tart valahová. Pihenni próbál, vagy felkészülni valamire.

Senki sem kíváncsi a másikra. Ne zavard az embereket. Pláne, ha összezárt lábakkal ül, könyvet olvas vagy zenét hallgat, illetve kifelé tekintget. Ez azt jelenti, Nem Akarok Ismerkedni.


Ha szemez veled az illető, az más tészta. Akkor odablattyogsz és megkérdezed, leülhetsz-e mellé.

2015. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Állj, vagy lövök!
2015. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vad-Ász ***** válasza:

Kezdj egy egyszerű köszönéssel , például: Szia!

madj ha van mellette szabad hely kérdezd meg leülhetsz-e.

Utána jön a roszabb rész,mert nem mindenki szereti ha leül mellé egy idegen a buszon és elkezd hozzá beszélni.

Ne indíts bókkal.

lehet egyszerű kérdés de az nagyon kis esély van mivel azzal valószínűleg untatod.

Próbálhatsz poénkodni pl.: "Képzeld mi volt multkor a megállóban/(buszon) ," De ezt nagyon nagy átélléssel kell mondanod,hogy ugy fogja fel valami izgalmas volt.

majd ki kell találnod valamit.

pl.: Jött egy mondjuk úgy nem napon barnult személy , olyan 50 év körüli és elkezd végigmenni minden embernél és az úr szavát hirdette egy kis bádogbögrével a kezében melyben pár fémpénz zörgött. odér hozzám és elkezdni mondani: Dicsértessék! -hát válaszoltam is neki : Mindörökké testvérem. -ekkor elkezded mesélni hogy milyen arcot végott (ha te láttad volna a szemeit amikor ezt kimondtam , Mint kisgyerek a cukorkaboltban). A történet többi részét találdk ki. MOst ennyi jutott eszembe spontán.

------

De elmesélhetsz neki két roma verekedését (csak a levegőt csapkodták-) - de ugy mond el neki hogy érezze , mintha ott lett volna.

Majd ha beleeggyezik és ő is mesél valami ehhez kapcsolódót akkor tarts vele ha ugyanoda mentek ha nem köszönj el és mond:

Majd találkozunk (és mondj valamit,hogy mikor-ezt ugy értem hogy például:ennél az ülőhelynél,megállóban,buszon) és folytatjuk a beszélgetést.Majd elköszönsz:

Szia! (De ezt olyan lágyabb nyugis hangzással)

------------------------

Nem mindenki vevő erre.


Ha zenét hallgat érdeklődhetsz mit hallgat,ha olvas akkkor afelől.

lényeg hogy spontán legyen és köthető a helyzethez

--------------

u.i. én egyszer próbáltam-nem jött be - csak túl félénk vagyok tovább próbálkozni

-----------

sok sikert!


üdv.: móki

2015. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 talán nem a legjobb ismerkedési módszer hogy "szia, képzeld két cigány verekedett lol"
2015. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!