Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek nehezen megy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nehezen megy az ismerkedés akkor valami nem stimmel vele?

Figyelt kérdés
Ha az emberrel minden rendben van akkor viszonylag könnyen, szinte magától kéne mennie és 15-17 évesen összejön az első kapcsolata?
2023. júl. 15. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Igen, ez általában így van.
2023. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A masik veglet sem jo: kapcsolatba menekulni, mert egyedul nem erzed jol magad.


Nem jon ossze semmi, hiaba probalkozol vagy meg sem probalod? Ez nem mindegy. Ha sokszor probalkozol elobb-utobb osszejon valami. Az onbizalmadat pedig tudod fejleszteni. Rengeteg idod van meg.

2023. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleve attól is függ hogy milyen az illető.Pl nekem volt olyan lány osztálytársam akinek sose volt barátja, sose csókolózott 18 évesen , szende zárkózott leány volt.Meg volt olyan is no ez srác volt aki nagyon nyomulós volt szinte nem hagyott békén, ez sem jön be mindenkinek.Szerintem ez olyasmi dolog amit vagy jól tudsz csinálni vagy nem.Attól is függ milyen a beszélőkéd, a stílusod. Ha nem mersz nyitni mások felé az általában önbizalomhiányra utalhat.
2023. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Nekem például nincs semmilyen lelki problémám, de mégis csak 19 évesen lett először barátnőm.
2023. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na nekem meg csak egyetem után lett komoly addig csak bulik haverok csajozas alkalmi meg rövidebb kqpcsolatok, bőven ráér hidd el, elég lesz utána 40,50 évig együtt élni valakivel
2023. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek jóképű, sportos, egyetemista, gazdag családban élő srácokat, akik 20-21 évesen vesztették csak el a szüzességüket. Pont nem azért, mert baj lenne velük, épp ellenkezőleg, megválogatták a partnert és nem voltak ráfeszülve arra, hogy mindenáron kapcsolatuk legyen, mert egyedül is elvannak. Szóval nyugi, lehet semmi baj nincs veled.
2023. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!